OMRON DUOBABY – inhaliatorius kūdikiams+vaikams 5/5 (5)


1_28

Sveikos, mielosios,

kad jau „ligų sezonas“ prasidėjo, nusprendžiau apžvelgti Omron DuoBaby inhaliatorių. Šis inhaliatorius yra saulaukęs begalės puikių atsiliepimų ne tik internete, bet ir forumuose. Žmonės jį net labai giria, tad tikrai man knietėjo susipažinti su juo iš arčiau. Bet šį kartą išsamiai produktą vertins mano tinklaraščio sekėja, mama Eglė, auginanti 2,5 m. mažylį, kuris šiuo metu sunkiai serga. Tad jos nuomonė čia net labai svarbi yra. Išbandytas inhaliatorius būtent tuo metu, kada jis mažyliui labiausiai buvo reikalingas. Sveikatos Rapolui:).

26610584_10210333162077350_1943115767_o (1)Eglė K. atsiliepimas:Mūsų istorija tokia: esu mama Eglė ir turiu sūnų 2,5 metų, kurį labai dažnai kamuoja sloga, ko pasekoje ir ausų uždegimai. Kadangi kieviena mama žino koks yra baisus dalykas ausų skausmas, pirmiausia ieškojau aparato, kuris gerai ištrauktų nosytės turinį. Beieškant aspiratoriaus, vienai mamai rekomendavus, sužinojau apie OMRON DUOBABY aparatą. Aklai pirkti nesinorėjo, o informacijos, apart gamintojo aprašymo, neradau. Bandydama laimę kreipiausi į BABYBLOG įkurėja su viltim gal ji ką nors apie jį žinos, ir taip sutapo, kad ji turėjo šį aparatą testavimui ! Esu labai dėkinga BabyBlog už galimybę išbandyti šį aparatą, pačiu tinkamiausiu mums laiku 🙂 taigi mano tokie pastebėjmai: išpakavus susiduriu su gan nemažu aparatu, tačiau viskas labai patogu, nes yra skyrelis visoms dalims susidėti, kad nepamest ar kaip ir visos žinom, mūsų smalsieji mėgsta žaist su daiktais slėpynių 🙂 tų detalių yra nemažai, nes yra dvi surenkamos inhaliatoriaus galvutės, viena skirta viršutiniams takams inhaliuoti, kita apatiniams. Čia yra labai geras dalykas, nes sergant paprastu peršalimu, ar mūsų atveju pastovia sloga ar plaučių uždegimu turėtų būt inhaliuojami visai skirtingi kvėpavimo takai. Su nekantrumu labiausiai norėjau išbandyti trečia aspiratoriaus detalę, nosies aspiratorių, kuris mane maloniai nustebino, procedūra vaikui nėra maloni, bet greita ir efektyviai veikianti. Išvalius nosyte lengvai nuėmiau antgali, kurį paprasta išplauti po tekančiu vandeniu, pakeičiau į inhaliavimo galvutę ir be vargo atlikome visą procedūrą. Inhaliavau tiesiog su paprastu NaCl tirpalu, skirtu inhaliavimui, kurį galima įsigyti vaistinėse. Žinau, kad yra inhaliatorių, į kuriuos yra galimybė lašinti eterinių aliejų, tačiau to nebandžiau, nes neradau informacijos ar ir su šiuo aparatu galiu tą padaryti.

Vieninelis minusas, kurio minusu neįvardinčiau yra garsas, kurį kompensuoja gana netrumpas laidas į elektros lizdą, ir tikrai ilgas oro tiekimo vamzdelis, tai turint kūdikį, nereikia aparato statyti labai arti ir problema dėl garso būtų išspręsta. Kadangi mano mažylis jau 2,5 metų, jo garsas ir pats aparatas negazdino.

Tikrai šis aparatas ne tik, kad atsiras mūsų namuose,  bet ir bus rekomenduotinas draugams, turintiems vaikus.

Šis inhaliatorius patraukė mano akį tuom, kad jis ne tik atlieka kvėpavimo takų palegvinimo fukciją, t.y. inhaliuoja, bet ir turi papildomą nosies aspiratorių, kurio dėka labai paprastai ir sakyčiau ne taip agresyviai ir skausmingai, kaip su paprastu nosies aspiratoriumi, ištraukiami „baubukai“. Tarsi produktas 2in1. Tai didelis pliusas. “  (tekstas netaisytas) 26733255_10210352723566375_367491693_o

Man asmeniškai inhalaitorius patraukė akį dėl savo kelių paskirčių, kad galima ne tik inhaliuoti, bet ir išsivalyti nosytę. Prisipažinsiu, mano mergaitei nosies valymo procedūra yra tikrai labai nemėgstama, bet su omron duobaby nosies aspiratoriumi galima ženkliai paprasčiau, švariau bei greičiau išvalyti nosį negu su įprastu aspiratoriumi. Labai smagu, kad šis inhalaitorius turi net dvi galvutes, tad galima gydyti skirtingus kvėpavimo takus atskirai. Pats traukimas yra ganėtinai stiprus, tad pagerėjimas jaučiasi jau kone po keletos minučių. Kas liečia kainą: ji yra galbūt ne visiems įkandama, bet daiktas tikrai vertas kiekvieno cento, be to perkamas ne keletai dienų ar keletai mėnesių, o keleriems ir daugiau metų. Kaina Lietuvoje yra net pigesnė palyginus su užsienyje esančia, be to gaunate garantiją net 3 metams.

Inhaliatoriaus ieškokite vaistinėse ar parduotuvėse.

Kokybiškas, patvarus ir tikrai veiksmingas inhaliatorius. Dedu didelį pliusą ir nuoširdžiai rekomenduoju taip pat.

Didžiausi pliusai:

 • kompresinis inhaliatorius, turintis net dvi galvutes: gali gydyti viršutinius ir apatiniuskvėpavimo takus atskirai;
 • puikiai ir lengvai inhaliuoja, jaučiasi greitas rezultatas, palengvėjimas;
 • papildomai yra nosies aspiratorius (tinkamas net kūdikiams);
 • dėka nosies aspiratoriaus švelniai išvaloma vaiko užsikimšusi nosytė, to pasekoje vaikas pradeda lengviau kvėpuoti;
 • galima naudoti su eteriniais aliejais;
 • ypatingai padeda gydyti laringitą, , bronchitą, bronchiolitą, astmą.

Ačiū, kad skaitėte:)

1_29

1_27

1_26

 

 

 

Palikite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

9 komentarai temoje “OMRON DUOBABY – inhaliatorius kūdikiams+vaikams

 1. ilona parašė:

  sveiki, kiek jis kainuoja?

 2. Deimantė parašė:

  Sveiki, gaila kad per vėlai pamačiau jūsų straipsnį, prieš metus susirgome laringitu, ir gydytoja pasiulė nusipirkti inhaliatorių, skubėdama pirkti nepasiieškojau jokios informacijos ką geriau pirkti ir nusipirkau microlafe. Pridedu nuorodą koks 🙂 https://medactive.lt/lt/inhaliatoriai/29-microlife-neb-50b.html

 3. ErickVed parašė:

  Привет и пока!

 4. Everybody need to attendance Spain. If you didn’t attendance Mallaga before, you need to do it. Spain – it is one of the nations which located in southwest part of EU.

  The Kingdom of Spain it is the nation which compounds in EU and North Atlantic Treaty Organization.
  There are a lot of well-known cities in The Kingdom of Spain. Among them: Madrid – the capital of The Kingdom of Spain, Barcelona, Valencia, Seville.

  Everyday a lot of travellers going on to different cities in the Kingdom of Spain. In opposition for meteorology, tourists from Africa, USA, Japand like to spend time in this land.
  How Ever, Spain is hot country, that is why the temp in winter season does not drop below 10 ° C. As this country located in Europe, a lot of guests from European countries prefer to be in Spain in the January too.

  To read information about them you can at spainwalk.com, there are a lot of necessary materials hotel praktik vinoteca barcelona spain about guest houses or other infrastructure in Barca.

 5. A lot of people need to attendance Spain. If you didn’t attendance Madrid before, you need to do it. Spain – it is one of the lands which located in southwest part of EU.

  The Kingdom of Spain it is the country which compounds in EU and NATO.
  There are a lot of well-known towns in The Kingdom of Spain. Among them: Madrid – the central city of Spain, Barcelona, Valencia, Seville.

  Every year a lot of tourists visit different cities in the Kingdom of Spain. Against for weather conditions, tourists from Asia, China, Canada like to spend time in this country.
  However, Spain is lukewarm country, that is why the temp in winter season does not drop below 10 ° C. As this nation located in Europe, most of people from European countries like to visit Kingdom of SPain in the January too.

  To look on information about them you may chance at spainwalk.com, there are a lot of necessary materials las arenas balneario resort hotel valencia review about guest houses or other infrastructure in Barca.

 6. Если у вас есть интерес красиво провести вечер, рекомендуем посетить мужской клуб «Provocateur».

  Этот клуб уже успел завоевать доверие у людей которые ищут новые стриптиз клубы . Вы с легкостью можете провести пятничный вечер или провести День Рождения.

  Если вы стремитесь провести мальчшник в последний раз в мужской компании, то мальчишник будет безумно крутым именно в этом клубе!
  В мужском клубе PROVOCATEUR устроены только самые симпатичные барышни.

  У вас есть возможность выбрать кальян или прослушать первыми music hits. В мужском клубе очень много вариантов для тех, кто ранее не был в таких заведениях.

  Вы без проблем имеете возможность заказать место заранее.

  На портале есть галерея, где вы имеете шанс увидеть фото прошлых мероприятий. Очень много акционных предложений существует для тех, кто стремиться отметить свой ДР в составе друзей, так же у нас .

 7. Если у вас есть задача приятно провести выходные, предлагаем навестить мужской клуб «Provocateur».

  Этот клуб уже завоевал доверие среди населения которые искали стриптиз клуб провокатор . Вы легко имеете шанс отдохнуть хорошо или отпраздновать праздник.

  Если вы желаете отдохнуть в перед свадьбой в компании друзей, то этот мальчишник будет невероятно крутым именно в этом клубе!
  В men’s club PROVOCATEUR работают только самые красивые барышни.

  У вас есть возможность заказать кальян или услышать первыми music hits. В клубе достаточно много вариантов для тех, кто до этого не был в подобных заведениях.

  Вы легко имеете возможность заказать столик заранее.

  На портале есть фотогалерея, где вы можете просмотреть фото предыдущих мероприятий. Достаточно много акций есть для тех, кто стремиться отметить свой ДР в составе друзей, так же у нас .