Apžvalga: 100% natūralūs bei suyrantys maišeliai maisto saugojimui

Sveikos, mamos,

šiandien nusprendžiau su Jumis pasidalinti galbūt iš pirmo žvilgsnio nelabai „vaikiška“ tema, bet kartu net labai šeimyniška.

Jau geri 4-5 mėn., kaip mūsų namuose apsigyveno maišeliai. Nene…ne paprasti iš prekybcentrio, o specialūs maistui, kurių pagalba įvairios daržovės, vaisiai išlieka ilgiau šviežesni, o tuo pačiu išsaugo ir jų kokybę, maistines savybes bei skonį. Prisipažinsiu, kai pamačiau pas vieną maisto tinklaraštininke juos, nelabai patikėjau, kad jie gali iš tiesų kažką padaryti/pakeisti. Nu, kur čia galvojau, kad kažkoks maišelis gali padaryti kažkokius wow rezultatus. Bet klydau. Ir klydau smarkiai. Maišelius testavau tikrai kruopščiai ir ilgai. Buvau su vyru apakus, kad jie veikia. Kaip pastebėjau? Paprasčiausiai su daržovėmis. Mes visi žinome, kaip pvz. salotos tikrai greit sugenda ir pageltonuoja. Maišelyje laikiau įvairias salotas 1,5 savaitės ir paskui išėmusi iš maišelio pamačiau, kad jos buvo tokios, kokio pirkau, neįtikėtina. Pabandžiau dar su šparagais, tai 2 savaitės buvo, kaip niekur niekur. WOW, mamos. Nerealiai geri, o kas labai svarbu mums visos ir sudėtis gera: 100% suyrantis, natūralūs ir dar kainuoja tikrai nedaug.

Manau, kad šie maišeliai yra tikras išsigelbėjimas mamoms, kurios gamina daug daržovių namuose savo vaikams, o kai prasidės ir uogų, vaisių sezonas, jie taip pat labai pravers. Rekomenduoju.

Tiesa, labai patiko ir kepimo maišeliai bei kepimo garase maišeliai. Superiniai produktai, ką čia daugiau ir bepridursi:) O kelionėms  bei išvykoms man nepamainomi yra maišeliai sumuštiniams, talpūs, gerai užsidaro ir išsilaiko tikrai ilgai sumuštiniai, nėro tokio jausmo, kad „sušustų“, ar kaip čia išsireiškus:))

Jų ieškok čia: http://kepulengvai.lt/lt/duk/14-maiseliai-darzoviu-saugojimui.html

Daugiau visokių maišelių rasi čia: http://kepulengvai.lt/lt/

 

2 Komentarai

  1. Justė
    2018-05-29 / 15:41

    Ačiū, būtinai reikės išbandyti!!

  2. Liepa
    2019-11-11 / 15:27

    Oi koks geris. Visiskai netiketai radau sia tema. Butinai isbandysiu. Norisi prisideti prie uzterstumo mazinimo. Ieskojau ivairiausiu temu apie virtuve, nes baro kedes renkuosi, apsistojau ties admodum.lt bet sitie maiseliai taip uzkabino, ieskosiu daugiau apzvalgu, tikiuosi rasiu naudingu produktu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.