Apžvalga apie nosies gleivių aspiratorių VITAMMY Tucano| babyblog.lt

Labas rytas mamos,

tikiuosi, kad gyvenate puikiai, o ligos dar neužpuolė Jūsų:)

Mes deja jau spėjome susirgti ir paturėti nemažą slogytę, tad tuo pačiu ištestavome nosies gleivinių asporatorių Vitammy Tucano.  Tai elektrinis prietaisas, padedantis greitai ir lengvai išvalyti ne tik vaikų, bet ir pačių mažiausių – kūdikių nosytes.

Naudotis tikrai labai paprasta, įdedi baterijas, įjungi ir pasirenkti norimą greitį-galią. Jų turi net 3! Pirmas man pasirodė labai silpnas, dukrytei neištraukdavo visiškai nieko, bet, manau, kad jis puikus kūdikiams, kuriem reikia, kuo švelnesnio traukimo. Labiausiai pasiteisino 3-sis greitis, bėgančią nosytę gan neblogai išvalo. Jeigu gleivės lipnios, ar nosis smarkiai užsikimšusi, sunkiau traukia.  Pats prietaisiukas yra žaismingas, galima užklijuoti akytes, tas suteikia vaikui šiokio tokio jaukumo, ne taip gąsdinančiai atrodo. Labai patiko tai, kad dirba ganėtinai tyliai, bet turi ir muzikos funkciją, tad įjungus ją, galima valyti nosytę, o vaikui taip nukreipiamas dėmesys.

Išsiardo tikrai greitai ir paprastai, praplautini ir vėl galima naudotis.

Palyginus šį ir rankini nosies aspiratorių jaučiasi didelis skirtumas. Manoji labai nesileidžia, pyksta, kai pati bandau su rankiniu išvalyti, šį elektrinį ji priima tikrai labai palankiai. Be to gali visada kontroliuoti traukimos stiprumą.

Trumpai tariant, puikus prietaisas ypač tik prasidėjusiai, bėgančiai slogai.

Didžiausi pliusai:

  • 3-jų greičių galios reguliavimas;
  • LED ekranas’
  • Tinka 0-12 metų vaikams;
  • Komplektuke yra net keli skirtingi antgaliai;
  • Turi net 12 melodijų;
  • Lengvai ir paprastai valomas.

Jeigu patiko ir norėsite išbandyti ir Jūs (beje, kaip tik akcija jam, kai pirkau nebuvo:D), galite rasti čia: spausti čia.

Arba tiesiog užeikite į biomed.lt parduotuvę ir paieškoje suveskite vitammy tucano:)

Babyblog.]

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.