APŽVALGA: Hairtwo plaukų priežiūro priemonės (1,5mėn. testavimo)

Sveikos.
Na, po 1,5 mėn. testavimo HAIRTWO priemones, galiu drąsiai pasakyti, kad nepamenu, kada turėjau toookius GRAŽIUS plaukus.Tikrai…mano visada buvo sausi, „pašiūrę, šakojosi smarkiai“, o dabar spindi, lankstūs ir tokie minkšti. Kad plaukai dabar gražesni, pastebiu ne tik pati, bet ir sulaukiu daug komplimentų iš aplinkos. Ir viskas prasidėjo no to, kai man viena lietuvių šeima pasiūlė išbandyti jų priemones. Hairtwo turi 3 priemones: šampūną, kondicionierių bei serumą. Sudėtyje nėra parabenų, sulfatų, aliuminio druskų, dirbtinių dažiklių, naftos priemaišų. Iš pradžių šampūnas pasirodė man toks….hm..nelabai kažkoks wow…plaukai tik išplauti duše buvo kieti, tarsi sausi, bet išdžiūvus – toookie švelnūs, lankstūs, purūs.Po keletos savaičių vis gerėjo ir gerėjo jų išvaizda. Labai gražus ir tikrai matomas rezultatas. Ir naudojant virš mėnesio pastebėjau ypatingai daug naujų „babyhair“, ko pasekoje galiu drąsiai teigti, kad plaukų augimą šios priemonės tikrai skatiną, o slinkimą mažina. Kaip bebūtų, rezultatai kosminiai.Tai absoliučiai puikūs produktai, pradedant savo sudėtimi, baigiant pakuote – aliuminio, eko pakuotė. Smagu dar tai, kad šampūno man užteko mėnesiui naudojant kasdien…t.y. man ir vyrui. Plauvėm plaukus kasdieną…na dėl visų baseinų, jūrų, maudynių..Tai sakyčiau tikrai užteko, bet kam nereikia taip dažnai, užteks manau ir 2 mėnesiams, ar ilgiau.
Prie šampūno ir kondicionieriaus, 2-3 k. per savaitę naudojau jų serumą, kurį įtrindavau pasitelkiant adatinį volelį. Volelis skatina skalpo kraujotaką, padidina kologeno gamybą. Galų gale mažina plaukų slinkimą. (ar skauda? ne..visiškai ne). Viską naudojant ir pasiekiau tokius rezultus, kuriuos matote dabar nuotraukoje. Kas sekate mane ilgiau, manau pačios matote skirtumą. Jokių aliejukų, ar kaukių spec. nenaudojau visą testavimo laiką, nes norėjau išsitestuoti maksimaliai sąžiningai.
Galime priemones pirkti atskirai, arba visą rinkinį kartu. O dabar visam rinkiniui yra net -50% nuolaida čia: https://hairtwo.lt/collections/plauku-stiprinimui, tad gera proga išbandyti. Kas išbandysit – pasidarykit prieš foto ir tada po, kad matytumėt, kad tikrai keičiasi plaukai:)
Tai tiek šiam kartui, su meile, Sotera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.