BabyBlog merino vilnos kolekcija 2018/pavasaris

Sveikos, mielosios,

m_foto_21

Kadangi, žiemą jau visiškai įpusėjo, orai kasdien vis žvarbesni, nutariau sukurti savo drabužėlių kolekciją vaikams. Na tokią mielą ir širdžiai artimą.

Norėjau švelnių, vaikiškų ir babyblogiškų spalvų. Pasiūliau šį projektą įgyvendinti nuostabiai mamai Aistei, kuri yra Green-Rose ženklo įkūrėja. Jos drabužius tiek aš pati, tiek mano vyras, dukrytė nešiojame jau keletą metų. Ir mano rankos nėra čiupinėjusios minkštesnio ir švelnesnio audinio negu greenrose pardavinėja. Tad sakau, Aiste, kuriame kartu, tavo gaminiai nuostabūs, bet norisi šiek tiek kitų spalvų, kitų modelių, kažko naujo, bet kartu ir labai paprasto.  Taip ir gimė šis projektas.

Kombinezonas-pižama buvo sukurtas visiškai pagal mano dukrytę. Ji labai mėgsta miegoti ant pilvo, o daugybė sagučių ar spaudžių ties pilvuku jai tikrai neteikdavo didelio komforto miego metu, tad mano sukurtame kombyje yra vos trys spaudės, t.y. tiek, kiek patogiai galėtų vaikas “prakišti” galvytę :)) Man taip pat buvo labai svarbu, kad jį galėčiau greitai apvilkti. Tad reikia max 10 s. ir vaikas jau su pižama arba be jos :)) Tikrai labai patogi, šilta ir puikiai tinkanti žiemai pižama (saves dizainere nelaikau, bet šis modelis iš tiesų labai patinka, paprastas, bet neprastas:D).

Džemperiuką su timputėmis kūriau nešioti po kombinezonu ar tiesiog namuose, pas draugus. Tikrai nemėgstu vaiko taip prirengti tiek,  kad paskui jis net pajudėti negalėtų:D Nors audinys yra itin plonas, bet su juo yra itin šilta. Merino vilnos marškinėliai, šis džemperiukas ir kombis – tikrai puikus derinys šaltai žiemai. Patogūs, galbūt paprasti, bet tikrai smagūs rūbeliai, kuriuos tikiuosi pamilsite ir Jūs:)

Paskutinis mano kurtas produktas buvo merino vilnos movas – nesu dar mačiusi tokio audinio movo, man tokio tikrai trūko. Ypač, vaikščiojant po parduotuves, kai “pučia” iš visų pusių kondicionieriai, ar namuose, kai  mažoji serga, o norisi, kad kakliukas būtų visada šiltas. Tai šis minkštas audinukas ne tik šildo, bet yra tikrai labai malonus prie kūno mažyliams 🙂m_foto_27

Ir tikrai ne veltui pasirinkau merino vilnos audinį.  Jeigu dar nežinote visų šio audinio savybių, pabandysiu Jums tuo daugumą  jų išvardinti:)

  • merino vilnos gaminiai natūraliai kvėpuoja bei išgarina prakaitą;
  • palaiko optimalią kūno temperatūrą: šaltu oru sušildo, karštu – neleidžia perkaisti, esant drėgnam orui – padeda išlikti sausam;
  • merino vilna švelni kaip šilkas. Dėvėti merino vilnos gaminius gali net jautrią odą turintys žmonės, kūdikiai;
  • merino vilna net drėgna šildo. Merino vilnos savybės jai leidžia sugerti daug drėgmės – iki 30 proc. savo svorio. Sugeria prakaitą ir tuo pat metu išlieka sausa;
  • higieniška – turi antibakterinių savybių, nekaupia nešvarumų, prie jos nelimpa purvas ir dulkės;
  • merino vilnos drabužiai net po pakartotinio naudojimo neturi kvapo. Galima juos tik išvėdinti ir kvapai dings patys. Skalbti juos prireikia tik ištepus;
  • lengva prižiūrėti. Nereikia dažnai skalbti;
  • tai visiškai natūralus audinys.

Tai tiek, galbūt “dviračio” ir neišradau, bet tikiu, kad ši miela, su didele meile kurta kolekcija pasieks ir Jūsų širdis, kad kas įsigysite jausite mūsų šeimos šilumą ir meilę, o mažyliai niekad nešals:)

Dar noriu pridurti, kad Babyblog kolekcijos tikslas yra neuždirbti pinigų….jokiais būdais nekuriu dabar verslų ir neuždarbiauju iš Jūsų:) Tai tarsi socialinis projektas, kuris remia talentingus Lietuvos kūrėjus, t.y. talentingas mamas. Sukurdama kolekciją pas mylimą prekinį ženklą noriu ne tik su juo iš arčiau susipažinti, bet ir padėti apie tokius kūrybiškus žmones sužinoti ir kitiems, t.y. išgarsinti juos. Todėl, kas pusmetį pažadu sukurti kolekciją vis pas kitą gamintoją ir Jums tą kolekciją pristatyti.

Norite pamatyti visus drabužėlius, ar juos įsigyti spauskite čia: http://www.green-rose.lt/babyblog-kolekcija (spausti ant nuorodos)

P.S. Kiekviena mama ar tėtis gali tokios pačios spalvos užsisakyi ir merino vilnos golfiukus :)))

Idėja: Sotera-Babyblog

Idėją igyvendino: Green Rose komanda

Modeliai: mano dukrytė Aretė, Rapolas, mama Eglė ir aš 🙂

Nuotraukos:  https://www.facebook.com/Easyfoto/

m_foto_26m_foto_20

m_foto_16m_foto_18m_foto_13m_foto_34

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.