Balansinio dviratuko Belleli apžvalga. Kas labiausiai patiko?

Sveikos mielosios,

su Arete gavome išbandyti Italijoje pagamintą ir sukurtą Bellielį balansinį dviratuką. Nors mano mažoji nėra dar labai gera vairuotoja, bet šiaip ne taip sugebėjome susipažinti ir susidraugauti su dviratuku.

Kas mane visų pirma pradžiugino – pagaminimo šalis. Iš tiesų net nustebau. Dažniausiai viskas pagaminta ir sukurta Kinijoje, o čia vienoje nuostabiausių Europos šalių – italijoje. Kitas dalykas, kas mane tikrai pradžiugino, kad paspirtukas labai lengvas, galbūt būna ir lengvesnių dar, bet jis tikrai labai nesunkus. Tas yra aktualu, mums tevams. Pačio paspirtuko surinkimas užtrūko apie 40-45 min. Nebuvo labai sudėtinga, panašiai, kaip „ikea“ baldus surinkti:D

Labai patiko, kad balansinio dviratuko ratai dideli, kad rankelėlės, kur laikytis yra įgaubtos, apsaugančios, o priekinis ratas neapsisuka 360 laispnių kampu, kas sumažina avarijų tikimybę, jis lengvai sukasi tik į kairę ir į dešinę. Sėdynė yra paminkština, tad vaikui tikrai patogiau važiuoti, negu ant kietos kokios:D

Kaip važiuoja kokiu žvirkeliu, deja neišbandėme, nes mes gyvename miesto centre. Bet per asfalta ir medines grindis puikiai rieda.

Man asmeniškai norėjosi, kad ratukai būtų pripučiami, bet iš tiesų, galbūt, koks skirtumas, jeigu gerai važiuoja:D

Bendrai apėmus, balansinis dviratukas tikrai geras pasirinkimas vaikams mėgstantiems komfortą.

P.S. Paspirtukus galite ieškoti čia: https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/lauko-zaislai/balansiniai-dviratukai

(Už dovaną dėkojame Pigu.lt komandai https://pigu.lt/lt/)

3 Komentarai

 1. Karolina
  2018-05-22 / 22:19

  Puikus pradžiamokslis vaikučiam su dviračiu

 2. Viltė
  2018-05-29 / 16:44

  Kažkas tobulo! Sūnėnas turi tokį dviratuką, tai pats puikiausias užsiėmimas jam dabar! O mano vaikui irgi žadėjom nupirkti, bet taip ir pavėlavom :)) Jau triratuką mina, o dėl pusiausvyros nupirkom paspirtuką: https://www.toycity.lt/lt/parduotuve/kiti-zaislai/lauko-zaislai/paspirtukai/kidz-motion-paspirtukas-juodas-viva-12-viva-cz-12-5906395302383/p261634. Patenkintas irgi! Aš labai už, kad vaikai kuo daugiau judėtų! Kiek laimės jiems tai atneša!

 3. Andrey Golubor
  2018-06-09 / 14:04

  ___123___Balansinio dviratuko Belleli apzvalga. Kas labiausiai patiko? – Babyblog___123___

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.