CitroMix – natūrali bei veiksminga priemonė imunitetui

Nemeluosiu, jau gal kokios 3 draugės man rekomendavo išbandyti CitroMix lašiukus, tada papildomai prisikaičiusi gerų atsiliepimų mamų grupėse facebook’e pagaliau susigundžiau išbandyti juos….kas ten per stebuklas, paklausiau kartą savęs??

CitroMix yra gaminamas iš greipfrutų sėklų ekstrakto, kuris padeda palaikyti stiprią imuninę sistemą. Natūralūs bioflavonoidai yra tarsi natūralus organizmo pagalbininkas, ypač reikalingas esant nepalankiems orams, nepakankamai mitybai, nusilpus organizmui, siaučiant virusams ar sergant aplinkiniams. Gerti reikia kasdien vos po 12 lašiukų su vandenuku ar mėgstamomis sultimis. Aš vartoju su vandeniu, šiek tiek kartokas skonis, bet tikrai lengvai išgeriu. Tiesa, lašiukai pradžioje labai lėtai lašės, tad – KANTRYBĖS hahaha:).

Seniau esu gėrusi kitų firmų panašius lašiukus, tai šie palyginant su kitais yra tikrai labai švelnūs. Nors esu tikrai vaikščiojantis ligų maišas, dėka šių lašiukų jaučiuosi ne tik energinga, bet ir sveika:) Veikia tikrai!

Tad labai rekomenduoju tiek sau, tiek vaikams. Geras bei veiksmingas produktas.

P.S. Kaip tik akciją atrakciją Camelia vaistinėje “užgaudžiau”. Dabar jiems -40 proc. nuolaida. Tad kas vis nesusigundėte išbandyti – siūlau šį mėnesį nusipirkti.

Daugiau informacijos apie produktąhttp://citromix.lt/

Sudėtis: greipfrutinio citrinmedžio (Citrus x paradisi) sėklų ekstraktas, vanduo, bioflanoidai,  L-askorbo rūgštis (Vit. C), rentilo acetatas (Vit. A.), cholekalciferolis (Vit. D3).

 

1 komentaras

  1. Liepa
    2017-11-22 / 16:14

    Sveiki,
    išbandžiau ir aš tuos lašiukus. T.y. pirmą dieną. Poveikio dar nežinau. Reklamos daug. Tikiuosi gero rezultato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.