Čiuplinukai verti mažos nuodėmės (be pridėtinio cukraus, be dažiklių….)

Sveikos, mielosios,

nežinau, kaip Jūsų mažyliai, bet manoji jau yra ragavusi „cukraus“. Galvojau, kad pavyks išgyventi nedavus visų skanumynų bent iki 3 metukų, bet deja mano mažoji sesutė sugriovė visus planus ir jos dėka dukrytė jau gerai pažįsta saldainius:))) Todėl, duodu jai juos, bet tikrai retai (nuo sausio mėnesio žadu duoti tik šeštadieniais:p). Dukrytei nekyla ranka pirkti garsiausių gamintojų saldainių, kuriuose daug skanaus „blogio“:D, tad jeigu duodu kažką saldaus, tai turi būti, kiek įmonama geresnė ir draugiškesnė sudėtis.

Čiulpinukus mano mažoji dievina. Labai ilgai ieškojau tikrų gerų. Ekologiškų prekių parduotuvėje tokius radau. Kuo jie man patiko? Pirmiausia neturi JOKIO PRIDĖTINIO CUKRAUS. Sudėtyje nėra nei sintetinių dažiklių, nei gliuteno, nei želatinos nei laktozės ir net cukranendrių cukraus (kuris beje yra daug sveikesnis negu įprastas cukrus). Čia prididu pilną sudėtį: kukurūzų sirupas*, agavų koncentratas*, natūralios skonį suteikiančios medžiagos: (juodieji serbentai, avietės, apelsinai*, obuoliai, citrinos*), natūralūs vaisių ir augalų ekstraktai (raudonieji pipirai, ciberžolė*, špinatai, šeivamedžio uogų koncentratas*), citrinų rūgštis. * – ekologiškai auginta (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės).

Tai ne tik laaabai skanūs, geros sudėties, bet ir dar ekologiški čiulpinukai. Didžiausios rekomendacijos jiems!!!

Kur ieškoti: internetu http://internet.bioteka.lt/index.php?dispatch=products.view&product_id=36859 arba Biotekos fizinėse parduotuvėse (pvz. Oze, Vilniaus centre ar kitur).

Kaina: vnt. gaunasi 0, 47 Eur.

 

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.