Darželio avalynė: mano patarimai, rekomendacijos ir Kidzone avalynės apžvalga

Sveikos, mamos,

prasidėjus naujiems mokslo metams iškyla nemažai klausimų, ne tik, kaip teks palikti vaiką darželyje, bet ir kaip aprengti vaiką, ar kokią avalynę jam pirkti. Šiandien noriu pakalbėti smulkiau apie darželiui skirtą avalynę. Mano dukra eis jau antrus metus, tad sukaupusi šiek tiek patirties, noriu pasidalinti ja su Jumis ir kartu apžvelgti parduotuvės Kidzone asortimentą;)

Pirmiausia ruduo: mums būtinai reikia botų. Kol dar nėra šalta, užtenka įprastų, be pašiltinimo. Vėliau reiktų turėti su pašiltinimu. Čia būtų puikus variantas Viking firmos arba Dock Bootkuriuos galima rasti visose Kidzone parduotuvėse. Kokybiški botai kainuoja, bet nepamirškite to, kad jeigu norite, kad vaiko kojos išliktų sausos, šiltos, botai būtų lengvi ir patogūs – nepagailėkite šiek tiek daugiau pinigų tam komfortui ir sveikatai, nes šaltos kojos – ligos kimba greičiau:). Na ne taisyklė, bet man tas pasitvirtina kažkaip:D.

Tada sekanti avalynė – aulinukai/sportbatukai. Rekomenduoju, kad būtų odiniai, neperšlampantys, patogiai ir greitai apsiauntys. Yra lengvai prižiūrimi. Nes svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad darželyje būna max. 2 auklėtojos, o vaikų gal net 20. Tad vaikai patys turi apsiauti, tad patogumas pirmoje vietoje.  Viens du ir vaikas jau su batais:D. Raištukų nerekomenduoju! Patogius ir lengvai apsiaunančius batus siūlo Bartek ir Primigi gamintojai. Mažesnei kojytei – biomecanics (beje dievinu šį gamintoją:). Tad, Kidzone parduotuvėje tikrai jau yra nemažas pasirinkimas tiek spalvų, tiek dydžių, tiek mergaitėms, tiek berniukams skirtų batukų. Mano patarimas – rinkitės ne gražiausius, o patogiausius, vien dėl mano išvardintos pirmos priežasties:).

Svarbiausia avalynė – darželio vidaus. Pirmais metais dukrytei rinkausi biomecanics (beje iki 24 dydžio Kidzone parduotuvėje jų nemažas pasirinkimas) firmos, šiais metais pirkau baBice tapukus. Kodėl? jie kaip „češkės“, vaikas tarsi basom, bet neslysta padas, nešala kojos, patogiai ir greitai apsiauna. Turėjau kito gamintojo namuose, tai labai patiko ir vaikas pats gerai jautėsi, tik išaugom, tad Kidzone parduotuvėje radau panašius ir griebiau:) Labai gražūs, odiniai, su visokiais raštais:) Kas nenorite tapukų – galima rinktis lengvučius batukus (net pamiršau, kaip vadinasi jie, bet atėjus į parduotuvę ir paklausius pardavėjų pasakytų jums), kurie nekainuoja net 10 eur. Jie irgi geras variantas, bet man atrodo su tapukais kažkaip patogiau, bet čia jau vėl gi kiekvienos mamos ir vaiko pasirinkimas:).

Žiema: apie žiemą labai trumpai:) Kadangi dar ji tolokai, bet esmė – žieminiai geri, patogūs ir neperšlampantys batai MUST HAVE:) Ir kad būtų tokie tvirti, tad kokių „uggų“ tikrai nerekomenduočiau, nebent jie būtų su kokia gorotex apsauga:)

Tai tiek mano mamiškų patarimų Jums šiandien:) Sėkmingų mokslo metų ir nepamirškite užsukti į Kidzone parduotuvė, ten dar ir nuolaidų yra ir nauja kolekcija, o gerų, kokybiškų batų – visa gausa:)

Sotera

 

 

 

 

 

2 Komentarai

  1. Anonimas
    2020-04-19 / 20:44

    Ačiū už patarimus! Dabar toks metas, kai renkamės viską pirkti internetu, sau dar lengviau, bet vaikams.. sudėtinga. Radom batukaivaikams.lt, nauja parduotuvė, gal žinote ar jie geri?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.