Fitbit Charge 3: išmaniąjai apyrankei meilė iš pirmo žvilgsnio?

Sveikos, mamos!

Šią apžvalgą aš rašau su tikrai didele meile – tai vienas iš tų produktų, kuris visiškai pavergė mano širdį. Kai gavau užklausą tapti Fitbit Charge 3 ambasadore, vos iš laimės nenumiriau (tikrai ) – apie šį laikrodį jau taip seniai svajojau, bet iki pirmojo naudojimo tikrai nesuvokiau, kad jis taps mano gyvenimo dalimi. Prisipažinsiu, kad iki šiol aš niekad per daug nemėgau nei laikrodžių, nei apyrankių, nes mane tiesiogine šio žodžio prasme erzindavo viskas, kas būdavo ant mano rankų (pasižiūrėkite į visas blogo nuotraukas – niekur nieko neturiu ant rankų, o paskutinėmis savaitėmis jau yra kai kas ). Fitbit Charge 3 laikrodis manęs ne tik neerzina, bet ir padeda pačiai save pažinti, juk tai nėra įprastas laikrodis – jis toks išmanus ir protingas, kad, tikriausiai, dar daugybės mėnesių reikės išsiaiškinti, ką jis dar sugeba.
Tai kuo jis ypatingas?

 • Pirmiausia, tiksliai ir aiškiai rodo laiką . Taip pat yra atsparus vandeniui (su juo galite nebijoti eiti į dušą, baseiną ar net nardyti iki 50 metrų gylyje!)
 • Fitbit Charge 3 fiksuoja miego kokybę bei kvėpavimo sutrikimus, kurie gali būti netgi rimtesnių sveikatos problemų simptomai. Kadangi aš kasdien jaučiuosi pervargusi ir išsekusi, man labai įdomu sekti, koks yra mano miegas, kiek laiko per naktį jis būna gilus, galiu nusistatyti savo tikslus, gerinti miego kokybę, taip pat jaučiu savo, kaip mamos, savijautą. Dar niekad nesu mačiusi, kad taip išsamiai kas nors gali aprašyti mano miegą. Ir pirmas dalykas, kurį padarau kasdien, vos tik nubudusi, tai žiūriu, kaip man sekėsi naktį, ar mano tikslai išsimiegoti artėja prie finišo tiesiosios. Beje, laikrodis turi kvėpavimo pratimą, kurio pagalba galima atsipalaiduoti ir taip lengviau užmigti, jei tai sekasi sunkiai.
 • Taip pat šis laikrodis fiksuoja širdies pulsą, o tai – tikrai labai svarbi funkcija. Pavyzdžiui, kartą universitete pradėjo svaigti galva, jaučiausi silpnai ir pamačiau, kad pulsas artėja virš 100. Tai buvo rodiklis, kad tikrai nekaip jaučiuosi, todėl labai smagu matyti ir žinoti savo savijautą.
 • Šis laikrodis, pakrautas pilnai, išlieka „darbingas“ net 7 dienas. Netikėjau, kol pati neišbandžiau, rimtai. Nerealu, kad naudotis galima 24/7, o krauti nereikia taip jau dažnai. Didelis pliusas!
 • Fitbit Charge 3 yra ir puikus sporto draugas: galite pamatyti, kiek sudeginate kolorijų, kiek žingsnių nueinate, fiksuoti savo treniruotes, stebėti judėjimą. Taip pat programėlės pagalba galite nustatyti, kad, pavyzdžiui, norite numesti svorio, ir laikrodis visada primins, kad reikia sportuoti, kiek žingsnių trūksta iki dienos tikslo ir t.t.
 • Dar svarbu tai, kad laikrodis yra sinchronizuotas su labai gerai veikiančiu app’su (Fitbit) – ten galima žymėti moteriškas paslaptis (tokias kaip mėnesinės, išskyrų atsiradimas, padaugėjimas ir panašiai).
 • Kai kažkas Jums parašo žinutę ar skambina, iš karto matote. Man ši funkcija labai patinka, nes dažnai telefono garsas būna išjungtas Ir kai matau, kad skambina tikrai svarbus žmogus, einu atsiliepti Labai labai patinka ši funkcija.
  Nerealu dar tai, kad kiekvieną mėnesį Fitbit į el. paštą atsiunčia asmeninę mėnesinę ataskaitą, o jeigu mato, kad yra kažkokie pavojai sveikatai, apie tai informuoja ir suteikia patarimų.

Ir čia tik dalis visų ypatingų dalykų, kuriuos turi naujausias Fitbit Charge 3 laikrodis. Dabar nebeįsivaizduoju nei dienos be jo, tai tarsi mano rutinos palydovas, mano pagalbininkas. Gera žinoti, kad visada fiksuojama mano savijauta, mano miegas ir mano aktyvus laisvalaikis. Kasdien darosi vis įdomiau! Nežinau, ar dar ką esu taip gyrusi, bet rimtai… Tikrai žiauriai geras laikrodis. Be galo jį rekomenduoju ir nuoširdžiai tikiu, kad šį laikrodį pamils kiekviena!

Daugiau informacijos apie laikrodį galite rasti čia: https://bit.ly/2qKq1qT

Sotera

 

7 Komentarai

 1. Daiva
  2018-11-15 / 21:51

  Nerealiai

 2. Jurga
  2018-11-15 / 22:04

  Kaip faina turėt tokį gėrį!!!

 3. Agnė
  2018-11-15 / 22:12

  Super, taip ir norisi įsigyti ar užsiprašyti dovanų.

  • BabyBlog
   2018-11-18 / 23:42

   tikrai verta zinokit:)

 4. Indre
  2018-11-15 / 22:32

  Na superinis laikrodukas:)

 5. Jūratė
  2018-11-16 / 12:46

  Vau – nustebinote

  • BabyBlog
   2018-11-18 / 23:42

   tai mane nustebino fitbit:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.