Fluer Alpine Organic: ekologiški, geros sudėties ir tikrai skanūs sausainiai

Kas esate pasinaudoję bent viena mano rekomendacija ar patarimu, žinote, kad babybloge rasite tikrai tik geriausių, įdomiausių produktų rekomendacijas. O kad jau esu apžvalgų tinklaraštis, noriu aš šiandien trumpai apžvelgti išbandytus Fluer Alpine sausainius.

Kadangi dabar yra vasara, daug keliaujame, todėl norėjosi po ranka turėti skanių ir kartu sveikų užkandžių. Sakysite sveika yra tik daržovės ir vaisiai, taip tiesa, bet yra tikrai geros sudėties kitokio maisto produktų, kuriais lepinu savo mergaite ir tikrai nesijaučiu bloga mama :)) Todėl kiekvieną kartą perkant kažkokį užkandį, mėgstu skaityti etiketę, domiuosi sudėtimi, sertifikatais ir kita. Tai šie sausainiukai ne šiaip patraukė mano akį. Pirmiausia, kas mane sudomino, tai kad jie yra EKOLOGIŠKI. Antriausiai, vieni iš jų turimų skonių yra visiškai BE CUKRAUS, kai kurie ir BE KIAUŠINIŲ!!! Taip pat pastebėjau labai svarbų faktą, kad sausainiuose nėrasite palmių apiejus. Pagaminti iš viso grūdo miltų. Ir labai patogiai supakuoti, t.y po du sausainius į atskirą pakuotę, todėl tikrai laaabai patogu pasiimti į išvyką. Irrrr dar sausainius galima naudoti kaip košytę, ištirpti juos vandenyje/piene/ sultyse.

Išbandžiau bene visus skonius, nuoširdžiai visi patiko. Dukrytė valgė irgi visus. Daviau ir tuos, kur nuo 3 m. su džemu…tokie sotūs ir „žiauriai“ skanūs:))) O be cukrraus yra su vynuogiu sultimis (čia jeigu tokių ieškosite tų).

Vertinu 10/10. Skanūs sausainiai:)!

BabyBlog

049

048054

2 Komentarai

 1. Renata
  2017-08-22 / 15:15

  Laba, kur juos perkat?

  • Lina
   2017-08-24 / 14:38

   Assorti parduotuveje tikrai rasite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.