Hipoalerginės, spalvotos putos vaikučiams (inhair.lt)

Sveikos:)

Vieni mažyliai tiesiog „dievina“ maudynes, kiti jų prisibijo. Manoji iš tų, kuri maudytis galėtų ištisą parą…rimtai:))

Maudynių metu ji ne tik žaidžia su spec. žaisliukais, bet ir labai mėgsta putas. Iki šiol buvau atradusi tik įprastas…na tokias baltas, nieko neišsiskirančias, tik kad sudėtis būdavo gera.

IMG_6617O visai neseniai atradau tikrai ypatingas – hipoalergines ir dar spalvotas putas vaikučiams:))) Nu žinokit, kai pirmą kartą maudžiau, tikriausiai visų maudynių metu cypė iš džiaugsmo:D laaaabai fainios:)) 

Atsivežiau jas ir į Ispaniją, įdomu buvo pamatyti, kaip įvertins ir mano mažoji sesutė (jai septyneri metukai). Tai ji sakė, daugiau kitų nebenori pirkti ir prašė šias pastoviai atvežti:D (sesei, kaip visuomet bus greitu metu bankrotas:D) Žodžiu, pripyliau visą vonią vandens, pripurškėme kartu visokiomis spalvomis putomis visą vonią…statėm pilis, darėmės šukuosenas vienai kitai, pasilinksminom iš peties:)) Tikriausiai tai buvo pačios smagiausios maudynės:))) 

Ir žinot, kad smagiausia? Kad jos tikrai nėra brangios, vienas vnt, apie tris eurus…sakyčiau tikrai įperkama. Spalvos galimos: balta, rožinė ir melsva. Jos ganėtinai išlieka ilgai „formoje“, vandenį dažo taip pat. BEEET visiškai nealergizuoja, po maudynių nei vienos, nei kitos neišbėrė (nors abi linkusios į alergijas….). Jokio kvapo…ty. nesiaučiau kažko nemalanaus. Akyčių negriaužia…vieni pliusai:)) Na pamiršau paminėti – dermatalogų patikrintos:)

Labai rekomenduoju išbandyti, garantuoju – patiks:)

Jas galima pirkti čia: https://www.inhair.lt/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=crazy+kids&submit_search= arba Inhair parduotuvėse:)

Kaina apie tris 3 Eur.

Didžiausi pliusai:

  • žaismingos, galima formuoti ir statyti visokias pilis, ar ką kitą:)
  • hipoalerginės;
  • be parabenų;
  • negriaužia akyčių;
  • spalvingos.

IMG_6568

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.