Hippoart – šventinės kokybiškos dekoracijos bei lipdukai

Dažnai matau mamyčių forumuose, grupėse, kad yra ieškomos dekoracijos. Ir tai normalu, juk tai bene svarbiausias dalykas, kurių pagal sukursite ne tik šventinę nuotaiką, bet ir papuošite tiek gimtadienius, tiek krikštynas ar kitas progas. Nors pasiūla tikrai nėra maža – kokybišku, puikių tikrai sunku rasti. Ir aš kalbu tikrai apie kokybiškas bei subtilias dekoracijas.

Kadangi artėja mano mažosios Aretės gimtadienis jau pradėjau planuoti visą šventė. Pati mėgstu ne tik išskirtinumą, bet ir kokybę. Po ilgų paieškų atradau – Hippoart. Iš tiesų nežinojau, kad jie kuria ir šventines dekoracijas, nes iki šiol jie man buvo žinomi, kaip puikų lipdukų kūrėjai. Užsisakiau pas juos tematikai -„Miškas“. Na todėl, kad gimtadienis lapkritį, jo mėgstamiausia lopšynė „lapė snapė“, tad paprašiau, kad „akcentas“ būtų taip pat lapė. Kai gavau visas dekoracijas, tiesiogine šio žodžio prasme išsižiojau. Buvau „apšąlusi“, kaip gražiai, dailiai bei kokybiškai padaryta. O pati esu dalyvavusi ne vienam gimtadienyje ar šventėje ir mačiau visokių dekoracijų, bet šitos pranoko visas matytas – 10 balų!!! Tikrai rekomenduoju ir dedu galvą, kad kas užsisakysite – nenusivilsite. Kokybiškas popierius, lipdukai superiniai, o vienetas iš nuostabių gėlių pagamintas. Tobula!!!!

Visa širdimi rekomenduoju Hippoart…bet kokiai progai ar šventei.

Užsisakyti galite: https://www.facebook.com/hippoartas/?fref=ts

P.S. jeigu pritruksite idėjų, ar reikės patarimų – Aurelija (savininkė) Jus tikrai mielai pakonsultuos, patars ir padės, be galo maloni moteris. Mano norus, lūkeščius įgyvendino su kaupu. Jei skaitysite šį straipsnį, žinokite, kad esu labai dėkinga Jums 🙂

34

6155_12_11297_1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.