Humble brush – dantų šepetukai, kuriuos naudojame visa šeima (apžvalga)

Sveikos, mielosios,

kaip gyvuojate? Šiandien sugalvojau parašyti apie mūsų mylimus ir ilgai jau turimus dantų šepetukus – Humble brush. Kaip apžvalgų tinklaraštis, man tikrai labai svarbu apžvelgti produktus, kurie labai patiko, tad šie šepetukai ir yra tokie, kurie laaabai patiko.

Pradėsiu nuo to, kad man labai patinka jų „filososija“. Kaip žinia, kiekvienais metais yra išmetama 3,6 milijardai plastikinių dantų šepetėlių, kurie teršią gamtą bei vandenynus. Skamba siaubingai tiesa? Toks kiekis…į gamtą. O Humble brush yra visai kitokie, negu įprastai, plastikiniai dantų šepetukai, nes yra pagaminti iš 100 % suyrančių didbambukių, o pakuotė – iš perdirbtų medžiagų. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl patraukė mano akį šie dantų šepetukai. Noriu pabrėžti, kad tai ne vienintelis šių šepetukų pliusas. Tęsiu toliau:))

Ne tik Humble brush sudėtis yra puiki, bet ir pats dizainas – paprastas, minimalistinis, bet kartu labai išskirtinis. Šepetuko šereliai švelnūs, patogiai ir lengvai galima išvalyti vaikučiui dantukus. Po ilgų valymų mums pvz. nei vienas iš naudotų nesusidėvėjo (na žinote, kaip būna, kai į skirtingus šonus šereliai pasislenka), bet pagal rekomendacijas, kas tris mėnesius vis tiek keičiame. Pats „pagaliukas“ neslystantis, ergonomiškas, tad net vaikui pačiam lengva laikyti rankose. Be to yra sertifikuotas, kaip verganiškas produktas!

Žinoma, pirmas kartas bus neįprastas dėl „medienos“, bet po poros kartų priprasite ir nebenorėsite daugiau jokio kito. Išbandyta :))

Trumpai tariant- puikus šepetėlis visoms prasmėmis. Rekomenduoju ių visos širdies.

Oi…pamiršau paminėti, kad humble brush dar yra socialūs, nes  dalis pelno yra skiriama 3 – iųjų šalių vaikų dantų sveikatai stiprinti <3

P.S. Ieškoti prekybos centruose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.