Kaip ir kur pirkti įvairias prekes pigiau užsienyje? (eshopwedrop.lt)

Sveikos, mielosios,

tos, kurios mane seka jau kurį laiką, tikrai žinosite, kad tam tikrus pirkinius (kalbu daugiau apie didesnius, vertingesnius) perku užsienyje, ne todėl, kad jų nėra Lietuvoje (na kartais tas pasitaiko irgi:D), bet todėl, kad kainos būna daug draugiškesnės.

Pradėsiu nuo to, kad iš užsienio siunčiausi Cybex vežimą, Cybex autombilinę kėdutę ir dar daug kitų smulkmenų. Kodėl? Labai paprastas atsakymas – buvo pigiau. Žinau, kad dauguma prisibijo pirkti dėl garantijų, bet turiu nuraminti, perkant iš patikimų šaltinių, kaip pvz. amazon’as, windeln ar kitur, jeigu kas ir kada nutiktų – jie viską sutvarkys, apmokės ir čia tikrai nereikai nerimauti. Aišku yra patogiau, kai nueini vietoj ir susitvarkai, bet kai perkant sutaupai kelis ar daugiau šimtų, juk verta surizikuoti, tiesa?:) Įdomus faktas, kad ką kada pirkau užsienyje, niekas negedo, nelūžo ar dar kas:D  Net ir tas pats depiliatorius, kurį naudoju kasdien:D (tarp kitko labai geras ir buvo du kart pigesnisnis Vokietijoje negu Lietuvoje). Esmė, kad nebijokite ir surizikuokite vien todėl, kad galite ženkliai sutaupyti.

Tai va. Čia tiek daug noriu Jums pasakyti, kad net mintys pasimiršta:D Esmė ta, kad aš, kaip tinklaraštininkė, daug fotografuoju…na tą juk pastebite, dažnai ir iš Jūsų komplimentų sulaukių dėl gražių nuotraukų (galite dažniau, širdį paglostot :D). O ir šiaip fotografija yra mano vienas mėgstamiausių hobių. Tai ir normalu, kad norisi atsinaujinti techniką. Kitaip tariant užsimaniau naujo fotoaparato, seną pardaviau, tad laikas atsirado naujo paieškai. Lietuvoje fotoapratų kainos yra skirtingos, vienur pigiau, kitur brangiau, bet esmė ta, kad retas pardavėjas siūlė europinę garantiją, na tokią, kad betkur nuvažiavus Europoje veiktų ji ir galėtum taisyti fotoaparatą. Tad tokią išduoda tik oficialūs CANON atstovai, kurie yra tik bene vieni Lietuvoje (na kalbu apie šios firmos fotoaparatus, kitų netikrinau) ir pas juos kainos dar didesnės negu perkant ne iš oficialių atstovų….

Mano istorija prasidėjo tuo, kad pirkau prieš keletą savaičių iš vienos Lietuvos įmonės fotoaparatą, bet teko stipriai nusivilti. Buvo brokuotas, nefokusavo, be oficialios Canon garantijos, net ir tų knygučių su instrukcija dėžėje/pakuotėse nebuvo:D  Žodžiu, keistai čia viskas buvo:D. Tad nedelsiant grąžinau (pasisekė, kad priėmė). O kad fotiko vis dar reikėjo, pradėjau „googlinti“, sakau, gal jau neberizikuosiu Lietuvoj pirkti, kainos didelės pas atstovus, kitur bijau pirkti ir vėl gauti brokuotą ir neaišku iš kur fotoaparatą. Na gal ten viskas gerai, o man tiesiog nepasisekė, bet nu kažkaip nežinau, pasitikėjimas mano sunyko….

Tai va. Lietuvoje mano fotoapratas kainuoja su kitiniu (t.y. paprastu) objektyvu 699 Eur. Pradėjau žiūrinėtis kainas pas amazon.co.uk, čia jis kainavo jau pigiau – 604 Eur. Kaina jau buvo gan stipriai draugiškesnė, Na bet nenustojau ieškoti, tad patikrinau dar ir vokišką amazon.de. Čia lygiai tas pats fotoapratas kainavo žinote kiek? 569 Eur…Tai dar pigiau!!! Net 130 Eur pigiau nei Lietuvoje!!!! Pavertus dar į litus, tai iš vis didelė suma gautųsi:))) Tad nieko nelaukus užsisakiau. Pirkau per savo mėgstamus tarpininkus – Eshopwedrop. Jie yra gėris, čia rimtai. Jau kelinti metai pirkau per juos, niekad nebuvo kažkokių nesklandumų. Viskas greitai ir nebrangiai pristato į Lietuvą.

Kaip veikia viskas? Užsiregistruoji čia: https://eshopwedrop.lt/prisijungti (tikrai labai greitai ir paprastai), gauni adresus (UK, USA, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Italijos) ir gali užsisakinėti taip prekes iš visų šių šalių į jų sandėlius, o paskui jie atveža tau į Lietuvą:))

Man atvežimo laukti nereikėjo ilgai. Užsisakiau pirmadienį, penktadienį ryte jau buvo pas mane namie.  Galėjau internetu net sekti savo siuntinio būseną, rašė, kur dabar yra, rašė numatomą atvykimą. Nerealiai greitai ir gerai dirba!!!! Atvežimas kainavo į namus su kurjeriu 11 Eur. Tiesa, pirkau dar visokių ten smulkmenų, tai siuntimas atsipirko su kaupu. Bet šiaip galima atsiimti siuntinuką ir jų atsiėmimo punktuose, tai būtų kainavę dar pigiau –  apie 6 Eur. Tik būnant su vaiku namie, kurjerio paslauga tikrai labai praverčia.

Žodžiu, šios istorijos esmė, kad prieš perkant kažkokius brangesnius daiktus – pasitiktinkite užsienyje, kainos gali skirtis labai stipriai, ką mano istorija ir parodė…Ir nebijokit dėl garantijų:)) Pvz, mano fotikas atėjo su visais dokumentais, europinis, iš oficialių atstovų, tad jo garantija galioja ir Lietuvoje. Myliu Eshopwedrop ir dėkoju, kad sudarė tokias galimybes mums pirkti pigiau.

P.S. Tiesa, kas mėgstate „šopintis“ rūbus iš Uk, galite pirkti irgi per juos, nes Anglijoje 0% PVM  vaikiškiems drabužiams ir vaikiškai avalynei.

Užsiregistruoti ir gauti adresus galite čia: https://eshopwedrop.lt

Nerealiai rekomenduoju:) O šiaip, jeigu kas norėsite pirkti fotoaparatą ar ką kitą, parašykite man, labai daug išsinagrinėjusi esu apie tai:)) Patarsiu! Galite rašytie man asmeniškai per facebook arba info@babyblog.lt

Dar keletas gerų puslapių, kur perku įvairius daiktus, pačekinkit ir Jūs:

P.S. Dar ką tik užmačiau, kad eshopwedrop sudarė irgi parduotuvių sąrašus, kur pirkti, tai gal čia dar galite peržvelgti:) Net ir man įdomių pasimatė:)) —-> https://eshopwedrop.lt/parduotuviu-sarasas

Tai tiek, smagių pirkinių:)

BabyBlog

 

 

2 Komentarai

 1. Vilma
  2018-04-09 / 12:14

  gal galite parasyti, koki foto aparato modeli pirkote? aciu

  • BabyBlog
   2018-04-10 / 21:58

   canon 200d

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.