Keičiam gyvenimo ritmą ir metam svorį| apžvalga

Sveiki,

prieš maždaug 4 mėn. gavau pasiūlymą išbandyti SlimJOY gėrimus bei tabletes, sakė, kad padės mesti svorį, kitaip tariant padės “kudėti” . Neslėpsiu, kad buvau labai skeptiškai nusiteikus, vis gi be intensyvaus sporto ir geros mitybos nieko nebus! Bet jaučiau bendrus rezultatus, žinoma, stebuklų nebūna, jeigu kiekvieną vakarą “ėsit” prie tv čipsus, nesportuosit ir gersit šituos gėrimukus ir tikėsitės tapti manekenėm, taip deja tikrai nebus:D. Turite įdėti visur pastangų, ypač mityboje bei sporte (čia patys svarbiausi, o šie “gerimukai” tik papildoma pagalba šiek tiek viską pagreitinti). Taip pat galvojau, kad bus neskanu, bet anaiptol. Skonis geras (daugumos tokio tipo gėrimukų skoniai būna mažų mažiausiai neskanūs:D). Nežinau, ar sutapimas, ar ne, bet geriant naktinį “night burn”, pradėjau mažiau norėti valgyti vakarais:D Kas yra laabai gerai, nes man vakarais prasideda didysis valgymas:D. Bet svarbu paminėti dar tai, kad Slimjoy pasižymi puikia sudėtimi, pagaminti 100 % iš natūralių medžiagų, kliniškai patvirtinti ir saugūs, bet netinkami nėščiosioms bei maitinančioms.
Beje, juos galite įsigyti čia: http://bit.ly/2GlN2c9. Kam nepatiks – yra pinigų grąžinimo garantija, tad pabandyti tikrai verta:)

 

Na, o dabar dar ir galite SlimJOY produktus įsigyti su nuolaida, kurią išsiderėjom būtent jums: naudokite kodą BABYBLOG15 ir gausite 15% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui internetinėje svetainėje  http://bit.ly/2Xbbh2v

 

#slimjoy #isbandymas #testavimas #apzvalga

 

Sotera

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.