Mamadienis: svarbi informaciją gavus kvietimą

Sveiki,

kadangi paskutiniu metu labai dažnai gauname netikslias ir neteisingai užpildytas registracijas, sukelsime čia tikrai svarbią informaciją, kurią rekomenduojame paskaityti.

  1. Gavus kvietimą, būtina užsiregistruoti elektroniniu paštu siunčiant laišką adresu: babyblogmamadieniai@gmail.com per nurodytą laiko tarpą. Užsiregistravus vėliau, be jokių išlygų ir perspėjimų Jūsų kvietimas automatiškai bus perduodamas kitai mamai. Registracijos metu nurodykite savo vardą bei vaikų vardus ir jų amžių.
  2. Sėkmingai užsiregistravus, gausite registracijos patvirtinimą. Jei patvirtinimo negavote, vadinasi kažką blogai parašėte, pvz. nenurodėte vaiko amžiaus ar savo vardo. Tad papildomai į laiškus su įvairiais užklausimais taupant laiką deja neatsakysime: „ar laišką gavote? Ar viskas tvarkoj? Ar gali kartu ateiti močiutė, ar tėtis? ir t.t…“.
  3. Prieš renginį (keletą dienų prieš) gausite laišką, kuriame prašysime Jūsų ir Jūsų vaiko atvaizdo naudojimo sutikimo. Negavus iš jūsų tikslaus pagal siųstą pavyzdį atsakymo, jūsų kvietimas be jokių perspėjimų bus automatiškai perduodamas kitai mamai. Kitaip tariant Jūs nebeteksite savo kvietimo. Todėl pildykite labai atsakingai ir tikrinkite savo el. paštus. Priminime, mes prašome visada atsiųsti jūsų sutikimą dėl jūsų ir jūsų vaiko/ų atvaizdo rodymo (kadangi renginys yra filmuojamas ir fotografuojamas, o visa medžiaga publikuojama socialiniuose tinkluose bei tinklaraštyje:).
  4. Gavus iš Jūsų teisingai supildytą sutikimą- gausite atsakymą, kad viskas gerai. Tuo atveju, jeigu kažkas buvo negerai, mes tiesiog nebeatsakysime.
  5. Svarbiausi punktai: skaitykite, ką mes atsiunčiame, atsakykite laiku, taupykite savo ir mūsų laiką ir susitikime renginyje su geriausia nuotaika ir emocijomis 🙂

Viskas trumpai:
• gaunu kvietimą
• užsiregistruoju el.paštu ltbabyblog@gmail.com
• gaunu renginio priminimą(2 dienos prieš)
• jeigu tikrai dalyvauju, atsiunčiu sutikimą (pagal pateiktą pvz.)
• ateinu į renginį

Turite daugiau klausimų? Drąsiai rašykite 🙂

Mamadienio komanda.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.