Mano įspūdžiai apie vandens jonizatorių. Ar verta pirkti?

Sveikos, mielosios,

jau daugiau nei 4 mėnesius namuose su visa šeima geriame jonizuotą vandenį. Todėl, noriu papasakoti visą istoriją, kaip ir kodėl atsirado mūsų namie jonizatorius.

28169572_10214128366630388_77715482_oPirmiausia pradėsiu nuo to, kad mano vyras jonizatoriaus norėjo jau labai seniai (aš tik jam neleidau pirkti, sakiau, kam čia tau jis, vietos namie nėra, nereikia mums:D). Bet tapusi mama pradėjau daugiau domėtis ne tik apie maistą, įvairius produktus, bet ir apie tai, kokį vandenį geriausia gerti mums. Žinoma, internete gali matyti UŽ ir PRIEŠ “stovyklas”, čia panšiai, kaip apie skiepus, vieni palaiko, kiti smerkia. Bet man asmeniškai daug įtakojo japonų požiūris į jonizuotą vandenį, atlikti moksliniai tyrimai, kurie nusako, kad šarminis jonizuotas vanduo ne tik sutvarko organizmo vidinės terpės šarmų –rūgščių pusiausvyrą, bet ir mažina žalingą radikalų poveikį. Tad pasiryžome ir mes pagaliau jį išbandyti.

Naudotis juo tikrai paprasta. Tiesiog įpili vandens iš krano ir vuolia. Pats prietaisas yra išmanus, galima pasirinkti norimą vandenį, ar tai geriamą, ar tai maisto ruošimui, ar augalams. Vanduo būna paruoštas vos per keletą minučių (tiesa, prietaisas pats perspėja, kada jau viskas paruošta, viskas automtizuota). Prižiūrėti tikrai nereikia labai daug vargo. Tiesiog praskalauti, o jeigu kurios dalys “apkalkėja”, kartas nuo karto nuvalyti su actu. Ir viskas:) Paprasta, greita. Pamiršau paminėti, kad jonizatorius sukurtas ir pagamintas LIETUVOJE. WOW, tiesa?:)

Kad būtų Jums šiek tiek aiškiau ir suprantamiau apie jonizuoto vandens naudą, kviečiu paskaityti klausimus-atsakymus, kuriuos uždaviau vandens jonizatorius pardavinėjančiai įmonei:

 1. Kuo ypatingas jonizuotas vanduo? Kodėl jis yra tinkamas ir vaikams, kūdikiams?

Jonizuotą vandenį galite pasigaminti specialiu prietaisu – vandens jonizatoriumi. Vienu metu vandens jonizatoriuje pagaminamas jonizuotas šarminis ir jonizuotas rūgštinis vanduo. Tiek šarminis, tiek rūgštinis vanduo tam tikrą laiką išlaiko skirtingas savybes, todėl ir naudojami skirtingiems tikslams. Jonizuotas vanduo yra puikus pagalbininkas namuose, kuriuose auga vaikai. Trumpai apibūdinant, šarminis vanduo – į vidų, rūgštinis – išorei.

Įpročius pakeisti labai sunku, todėl geriausia juos formuoti dar vaikystėje, kol vaikai dar neįprato gerti cukrumi pagardintus gėrimus, pasterizuotas vaisių sultis ir pan. Šarminis vanduo ne tik skanus, bet ir labai naudingas organizmui. Toks vanduo yra natūralus antioksidantas. Rūgštinis vanduo turi antiseptinių galių, naikina bakterijas, tad augant vaikams naudojamas žaislų, čiulptukų, buteliukų dezinfekcijai, rūbų valymui ir dėmių šalinimui. Jonizuotas rūgštinis vanduo ramina kūdikio odą, sušvelnina vystyklų dermatito požymius. Augant mažyliams rūgštinis vanduo naudojamas įbrėžimams, nubrozdinimams vilgyti. Tai padeda apsisaugoti nuo infekcijos, be to, sužeidimai greičiau gis. 28170834_10214128366710390_177531128_o

 1. Kokia jonizuoto šarminio vandens nauda?

Šis vanduo turi daug žmogaus organizmui naudingų savybių. Geriant jonizuotą šarminį vandenį stiprinamas imunitetas. Jonizuotas vanduo prisotintas šarminių mineralų, todėl kasdien geriant jį organizmas gauna šarminių jonų „kokteilį“, kuris padeda palaikyti stabilią rūgščių-šarmų pusiausvyrą. Tiek tėveliams, tiek mažyliams labai svarbi rūgščių-šarmų pusiausvyra organizme – juk nuo to ir priklauso mūsų savijauta. Žalingi įpročiai, nuovargis, stresas, netaisyklinga mityba išbalansuoja žmogaus organizmą. Aišku, pasekmės dažniausiai juntamos senatvėje,bet kuo anksčiau suprasime, kad reikia ne tik gydytis susirgus, bet ir saugoti savo organizmą nuo pat jaunystės, tuo mažiau bus problemų ateityje.

 1. Koks vandens „galiojimo“ laikas?

Svarbu žinoti, kad jonizuotas vanduo išlaiko savo savybes palyginti trumpą laiką – šarminis iki vienos dienos, o rūgštinis iki trijų, todėl rekomenduojama jį vartoti kuo šviežesnį. Būtent dėl šios priežasties jonizuotas vanduo ir negali būti pardavinėjamas išpilstytas į butelius.

 1. Kodėl nereiktų gerti vandens iš krano?

Lietuvoje galima gerti vandenį iš čiaupo, bet jonizuotas šarminis vanduo labiau tinka mūsų organizmui dėl savo savybių. Jis yra takesnis, lengviau praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose, t.y. organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos vandens įsisavinimui. Jonizuotas šarminis vanduo lengviau nei paprastas prasiskverbia į audinius, šalina organizme susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, lengviau aprūpina ląsteles maistinėmis medžiagomis ir deguonimi.

 1. Kuo ypatingas Jūsų jonizatorius?

Mūsų įmonėje gaminami prietaisai yra patentuoti ir sertifikuoti, gamyboje naudojamos tik aplinką tausojančios medžiagos. Prietaisai yra visiškai saugūs naudoti, jų patogus ir paprastas valdymas. Galite vežtis vandens jonizatorių kartu su savimi ir naudoti jį ten, kur jums patogu, nes prietaisas yra mobilus. Mūsų vandens jonizatoriai yra ilgaamžiai, jie tarnauja tikrai daug metų ir tai yra geriausia investicija! Be to, UAB „Burbuliukas ir Co“ gaminamas vandens jonizatorius – tai analogų neturintis prietaisas, kuris turi ir sidabringo vandens gaminimo funkciją, o sidabro, kaip natūralaus antibiotiko, savybės žmonijai žinomos nuo seno.

Svarbu žinoti:

 • Yra skirtingų talpų ir kainų jonizatorių;
 • Pagaminta LIETUVOJE!!!!;
 • Suteikiama 2m. garantija;
 • Talpa – 3l;
 • Jonizatorius yra serifikuotas ir patentuotas
 • Lengva naudotis;
 • Galime duoti vandens gerti kūdikiams bei vaikams;
 • Rinkinuke yra filtrai.

Rekomenduoju dar prieš perkant paskaityti keletą  straipsnių apie jį, galbūt taip padės apsispręsti Jums patiems. Ar tikrai jis veikia, ar tikrai iš jo yra nauda, aš nežinau, mokslinių tyrimų nedariau, bet pasitikiu asmeniškai tais, kurie yra interneto platybėse:) O ar pasitikėti ir Jums, čia jau Jums spręsti, tikiu, kad susidarysite ir Jūs savo nuomone 🙂

(Visai nieko man šie: http://www.aquaestvita.lt/jonizuotas-vanduo-klinikoje-ir-eksperimente/2/http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-26282/straipsnis/Nuomone-Jonizuotas-vanduo-naudingas-sveikatai)

Kur pirkti: http://www.vandensjonizatoriai.lt/ arba parduotuvėse (čia sąrašas visų prekybos vietų) http://www.vandensjonizatoriai.lt/kur-isigyti/

28080942_10214128366670389_1021947619_o

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.