MOCCA – rankų darbo, nerealios kokybės kuprinės (sukurta mamos)

Sveikos:)

žinau, kad kiekvienai mamai tikrai reikia patogios rankinės arba kuprinės. Juk tiek turime turėsi su savimi daiktų:)))

IMG_6515
Aš paskutinį kartą kuprinę dėvėjau tikriausiai mokykloje, bet vasaros pabaigoje atradau vienos lietuvės mamos gaminamas kuprynes….Na žinokit JOS TOBUUUULOS. Ne tik talpios, gražios, stilingos, BET ir nerealiai tikrai nerealiai gerai nešiojasi. trinu jau beveik 9 mėn. (kas mane matėse sustikimuose, ar renginiuose, turėjot pastebėti beige spalvos kurpinę, visada tik su ja būdavau:D).

Šią kurpinę trinu tiesiogine šio žodžio prasme, nešioju kasdienu, mėtau, kur pasitaiko ( te atleidžia man kūrėja už šiuo žodžius:D)….na taip išeina 😀 Ir nors kuprinė netikros odos, nešiojasi WOW, kaip gerai. Jokių įtrūkimų, jokių plyšimų ar kažkas panašaus!!!

Kuprinė tokia lengva, patogi, nevaržo judesių, netrina….Sudėtis – eko oda. tikrai be galo be krašto rekomenduoju. Nors esu tikra, kad dalis mane sekančių mamų jau tikrai turi tokią kuprinę ir gali mano žodžius patvirtinti:)

P.S. Dabar turiu dar bent keturias spalvas (beige, pilką, bordinę ir tamsiai mėlyną:D…kad visur dėrėtų:)) Tikrai pačios mylimiausios kuprinės:)))

Jas galima pirkti čia: https://www.facebook.com/MOCCAbyCaroline/?hc_ref=SEARCH

Sukurta mamos, pagaminta Lietuvoje:)

BabyBlog

IMG_6530

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.