Mogli – sertifikuotas, ekologiškas ir biodinaminis maistas vaikučiams

Sveikos mamytės,

noriu Jums papasakoti apie tikriausiai mažai kam žinomą gamintoją – Mogli. Tai vokiečių gamintojas, kurio visa produkcija yra sertifikuota kaip ekologiška arba biodinaminė (demeter). Biodinaminiame ūkyje reikalavimai dar griežtesni nei ekologiniame ir visas ūkis veikia kaip uždara ekologinė sistema, per daugelį metų išsivalanti nuo bet kokių teršalų likučių. Visi Mogli gaminiai yra be jokių dirbtinių aromatinių medžiagų, tirštiklių, konservantų ir dažiklių….bet svarbiausia, kad jie laaaabai skanūs🙂

Į šiuos produktus atkreipiau dėmesį dar tada, kai mano mažoji nebuvo primaitinama. Vien pakuotė patraukė dėmesį. Bet pagaliau išbandžiau ir galiu pasidalinti tik geriausiai atsiliepimais.

Pradėsiu nuo tyrelių: jos laaaaabai skanios, kurios yra pagamintos iš 100 % vaisių. Nesijaučia joks rūgštumas, labai švelnios bei sočios. Viena įdomesnių yra biodinaminė gvajavų, ananasų, kokosų tyrelė. Ji išskirtinė skoniu, dar jokio kito gamintojo tokios neteko ragauti, todėl tikrai verta pabandyti. Rekomenduoju:).
59_1

Košytė: metų atradimas….tikrai. Tokiooo skonio gero, kad negaliu patikėti:)) Nors buvau labai nusistačiusi prieš užpilamas košytes, šios yra tikra išimtis. Tai pilno grūdo avižų dribsnių košytė su liofilizuotomis braškėmis (šaltyje džiovintomis) bei džiovintais bananais. Sudėtyje nėra jokių nereikalingų priedų, papildomo cukraus, joje kaip tik daug skaidulų, kurios labai svarbios mūsų mažiausiųjų žarnynui. Mano mergaitė jau nuo kūdikystės turi problemų tiek su virškinimu, tiek su įvairiausiomis alergijomis. Ši košytė jai tikrai labai tiko. Todėl rekomenduočiau ir alergiškiems vaikučiams. Ji tapo mano mažylės mėgstamiausia. Būtina paragauti!!! Ją galima rasti čia: https://www.livinn.lt/kose_vaikams_su_braskemis_ir_bananais_ekologiska_375_g. Žinau, kaina didoka….bet verta:))

Batonėliai: nors mano mergaitė nėra išranki tokiam maistui ir batonėlius valgo gana retai, nustebau, kad Mogli valgo itin gerai…todėl irgi rekomenduoju. 60

Užkandžiai: džiunglių lazdeles su picos prieskoniais, sūriu bei alyvuogių aliejumi yra puikios ne tik vaikams! Man asmeniškai jos tikriausiai labiau patiko negu mano mergaitei (juokauju žinoma). Jos tikrai nėra aštrios, jaučiasi gana nestirprus „picos“ skonis. Labai patiko, kad sudėtyje nėra pridėta aromatinių medžiagų. Tikrai abejoju, ar kuriam vaikučiui jos gali nepatikti, labai gardžios.  Kokosinius sausainius su sviestu: pirmiausia jie labai žaismingi-meškiuko formos. Valgant jaučiasi gana ryškus kokoso skonis. Aš asmeniškai laaaabai mėgstu kokosą (pradedant pienu, baigiant aliejumi), todėl šie sausainiukai patiks tiems, kas nėra jiems abejingi. Sausainukai yra labai sotūs, gardūs. Nepridėta aromatinių medžiagų, tik pasaldinti agavų sirupu. Tiesa, jų labai patogi pakuotė kelionėse, nedidelis maišelis puikiai tilps rankinėje. Jeigu mėgstate sausainius – jie tikrai verti dėmesio.

Visa Mogli linija tiesiogine šio žodžio prasme mane labai sužavėjo, tikrai kokybiški, geri ir labai gardūs produktai, kurie mums labai patiko, bet labiausiai – košytė. Bent kartą rekomenduoju paragauti  bent vieną iš produktų- nenusivilsite.

Kur ieškoti: https://www.livinn.lt/mogli arba „Livinn – sveiki produktai“ parduotuvėse

65

63

62

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.