Natur Compagnie: ekologiški sultiniai, kuriuos verta turėti namuose

Sveikos, mamytės,

aš kasdien verdu savo mažąjai šviežią maistą, šviežią striubytę ir tikrai neslėpsiu, bet laaabai dažnai naudoju sultinius. Nes tai ne tik labai patogu, praktiška, bet ir gerą skonį „įduoda“. Žinau, kad parduotuvių lentynos lūžta nuo pasirinkimo, bet man buvo tikrai svarbu kokybė, skonis ir sudėtis. Todėl, mano spintelėje tikrai visada galėtumėte rasti Natur Compagnie (vokiečių gamintojo) sultinius. Ir čia labai rimtai. Kodėl būtent juos?:) Pirmiausia, kad tai ekologiškas produktas, be palmių aliejaus ir tikrai labai kokybiškas. Naudojami tik griežtai atrinkti ingridientai, o šios kompanijos produktai yra pastoviai tikrinami bei stebimi. Sudėtyje nėra jokių dirbtinių dažiklių, kvapiklių. 

Skoniai jų tikrai labai geri. Dažniausiai naudoju daržovių sultinį, kurį sudaro džiovintos, suspaustos daržovės bei prieskoniai. Dar labai mėgstu vištienos skonio, rėčiau jautienos. Jį daugiau nadojame mes:) 1l sriubytei dedu pusę gabalėlio kubelio, o skonį jau tikrai priduoda:) Valgo net labai noriai.

Nepastebėjau jokių alerginių reakcijų, berimų ar kitų požymių. Mano alergiškas vaikas puikiai toleruoja šiuos sultinius, todėl rekomenduoju ir Jums.

Kur jų ieškoti: prekybos centruose ir BIOSALA parduotuvėse

138

141139

 

1 komentaras

  1. Neringa
    2017-09-05 / 9:48

    Labai naudingi! Perku Tik siuos!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.