OXOX – lietuviškas prekinis ženklas, kuris pavergė mano širdį (apžvalga)

Sveikos, mielosios,

šiandien noriu Jus supažinditi su mano vienu mylimu, lietuvišku prekiniu ženklu – OXOX („oksoks“ tariasi:D). Apie jį sužinojau kažkur prieš gerą pusmetį, o šiuo metu mano dukrytės drabužinėje jau guli ne vienas ir ne du šio prekinio ženklo gaminių (tikiuosi, akd ateityje jų tik daugės:D).

Fainiausias dalykas yra tai, kad viskas sukurta ir pagaminta Lietuvoje, o kainos tikrai labai labai draugiškos. Pvz. mergaitiškos suknelės kainuoja tarp 12-20 Eur, smėlinukai apie 10 Eur, timputės 8-10 Eur. Yra tikrai labaigausus pasirinkimas įvairiausių modelių, tiek patiems mažiausiems (t.y. kūdikiams), kiek didesniems ir net mamoms!!! Dažnai girdžiu, kad mamos „skundžiasi“ dėlto, kad berniukams pasirinkimo visada visur per mažai, tai čia tikrai daug visko yra, tiek treningiukų, tiek puošnesnių rūbelių. Kokybė gera, spalvų įvairovė didelė, galima rasti net ir pižamų. Trumpai tariant – labai gera parduotuvė. Fizinę parduotuvę galiterasti Ogmios mieste, šalia Park Outlet pastato (šone) arba apsipirkti internetu http://www.eoxox.com/lt/.

Tad, kas dar neatrodote šios parduotuvės, tikiuosi, kad atrasite ir pamilsite, kaip aš pamilau. Žaviuosi labai….man tokie gražūs jų rūbeliai, kad norisi juod visus turėti. Rimtai:)

Su meile, Sotera

1 komentaras

  1. Smoky
    2018-04-27 / 15:29

    Aš taip pat be galo mėgstu OXOX – jų trikotažas fantastinės kokybės, gali skalbti kaip pašėlusi – siūlės visada ten kur turi būti, jokių burbuliukų ir pan. Jie labai mėgsta ryškias spalvas, o aš irgi 😀 Na ir jie siūna siauručius džinsus liesiems vaikams – mano mažyliui netinka jokie HM ar kiti iš pigesnių – jis tiesiog per liesas. OXOX pasirūpina jo kelnėmis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.