Philips Avent – neišsiliejančios gertuvės mažyliams (apžvalga)

Sveikos, mamos,

kaip gyvuojate?:) Nežinau, kaip Jūs, bet aš kažkaip keistai sugebu net namuose pamesti gertuves…rimtai iš mano turėtų 6, liko 2:D Tai sumasčiau išbandyti naujo (man:D) gamintojo gertuvę. Apie Philips Avent esu tikrai labai daug gerų atsiliepimų girdėjusi, tad labai „knietėjo“ išbandyti jų gertuves.

IMG_4659Tai gertuvė, kurią išbandžiau, yra su rankenėlėmis. Man tikrai patiko tai, kad jos nenusiima…daugumos kitų gamintojų nusiima, slydinėja, tas tikrai kartais net erzina, o čia labai tvirtai ir patogiai padaryta. Labai didelį pliusą dedu už tai, kad šią gertuvę iš tiesų labai lengva plauti, yra iš viso tik realiai 3 dalys, kurios greitai ir paprastai išsiima ir susideda. Taip pat gertuvė pasižymi ergonominėmis ypatybėmis, nes turi specialiu kampu išlenktą snapelį, iš kurio lengvai bėga skysis (na vanduo, sultys ar kas dar). Mano mažąjai tikrai nereikėjo „dėti“ pastangų, kad galėtų laisvai atsigerti iš jos. Ir dar dedu pliusą, kad ji nepraleidžia vandens…na jeigu tinkamai sudėdi visas dalis:))

Trumpai apibendrinus – žaisminga, patogi ir praktiška gertuvė. Tikrai super. Dabar labai norėsiu išbandyti ir su šiaudeliu, įdomu, kaip ji bus:))

Tai tiek, mielosios:)

P.S. Gertuvių ieškokite prekybos centruose.

212

213

1 komentaras

  1. Anželika
    2017-10-13 / 8:15

    Mes taip pat turi šia gertuve 🙂 Labai džiaugiames, nes mūsų Dominykas labai mėgdavo apversti buteliuka ir tokiu būdu pilstyti vandeni (arbata, sultys) ant grindu ir vėliau taškytis baloje. Ši gertuve to neleidžia daryti ir galiu nepergyventi jog atbėgs visas šlapias 😉 Rekuomentuoju (like)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.