Projektas: mano svajonių lovytė (lova, pataliukai, pižama) | babyblog.lt

Sveikos,

tikriausiai dauguma man pritarsite, kad lova yra ta ypatinga vieta, kurioje mes norime pailsėti ir atsiplaiduoti. Todėl, noriu papasakoti, kas mums padėjo susikurti pačią jaukiausią miego vietą 🙂

Pirmiausia lovytė. Atėjo laikas dukrytei pakeisti lovytę. Tad puoliau į paieškas, kas man galėtų pagaminti saugia, bet kartu ir labai gražią lovytę. Po ilgų paieškų nusprendžiau gamintis ją pas lietuvius (www.bram.lt), kitaip tariant pas du jaunus vyrukus. Atsakingi, krupštūs, o rezultatas pranoko visus lūkesčius. Lovytę, kurią pamilau ne tik aš, mano dukrytė, bet net ir tėtis. Saugi, nes turi groteles, kad mažylė per miegus neiškristų. Patogus išlipimas šone, apačioje patalinės dėžė daiktams. Užuolaidos suteikiančios jaukumą bei puošnumą.

Pataliukai. Kad mažylių miegas būtų pats maloniausias, labai didelę rolę užima ir patalai. Esu turėjusi tikrai labai daug firmų, nuo lietuvių gamintojų iki užsienio. Visi vienaip, ar kitaip patikdavo. Bet labiausiai mane sužavėjo ir  patiko https://bedroommood.com/ satininis patalinės komplektas.  Nesu čiupinėjusi švelnesnių, malonesnių patalų negu šie. Kažkas įspūdingo.  Turi Oeko-Tex sertifikatus. Tinka net labai alergiškiems vaikams. Pataliukai kvėpuojantys, kas per miegu prakaituojate, su ja to neturėtų būti. Nuoširdžiai rekomenduoju šiuos patalėlius.

Pižama. https://www.eoxox.com/ buvau visada gerbėja, bet jų pižamos yra kažkas tokio:). Itin švelnios, malonios prie kūno. Nevaržo judesių, puikiai skalbiasi, nenusiskalbia. Ir šiaip atrodo labai gražiai. Lietuvoje sukurtos bei pagamintos ir dar su lietuviškais užrašais. Nerealiai fainios.

Tai tokia mūsų svajonių lovytė. Tikiuosi, kad mano rekomendacijos padės Jums atrasti ne tik naujus produktus, bet ir susikurti pačia jaukiausią vietą vaikučiams miegoti.

Su meile,
Sotera

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.