Propodezas – Lietuvoje pagamintas nuostabus maisto papildas

Sveikos mamytės,

šiandien noriu su Jumis pasidalinti vieno puikaus, lietuviško gaminio rekomendacija. Tai Propodezo maisto papildai. Juos atradau jau labai seniai…tikrai ne prieš vienerius ar dvejus metus. Todėl, šį produktą jau ganėtinai ilgai ir daug kartų testavau:) O parašyti Jums norėjau, ne vien todėl, kad man jis tikrai nuoširdžiai patinka, bet ir todėl, kad  tai produktas, kuris pagamintas Lietuvoje.

O dabar šiek tiek apie patį gaminį:) Propodezas yra jau nuo seno žinomas bičių pikio produktas, su vitaminu C, skirtas ne tik imunitetui stiprinti, bet ir kvėpavimo takų funkcijai gerinti…na arba esant gerklės skausmui:)). Kas nedaug žinote apie bičių pikio naudą, galiu trumpai pasakyti tai (mūsų senelis bitininkas), kad bitės yra pirmiausia vieni švariausių gyvūnų, o  bičių gaunamas propolis turi imuninę sistemą stimuliuojančių savybių, didina organizmo imuninių ląstelių aktyvumą, atsinaujinimą bei vystymąsi, skatina naudingų medžiagų pasisavinimą organizme ir dar daug kitų naudingų savybių:).

Todėl jį vartoti galima tiek profilaktiškai, t.y. peršalimo ligų sezonui galima su juo puikiai pasiruošti ir tikėtis nesirgti:D Arba jau peršalus, galima puikiai jį vartoti. Aš asmeniškai naudoju dažniausiai jau susirgus:) Kaip tik prieš savaitę labai stipriai susirgau (labiausiai bijojau, kad mažąją apkrėsiu) ir gerklę skaudėjo iš tiesų smarkiai, bet propodezo pagalba nereikėjo ilgai vargti su skausmu….tikrai padėjo. Kad šis produktas praturtintas vitaminais, puikiomis medžiagomis, manau, kad niekas nepaprieštarautų, bet mano didžiausia bėda yra, ta kad propodezas yra toks skanus, kad kartais turiu save stabdyti, kad neviršyti leistinos dozės:D Ir čia ne vien man…mano vyrui pvz. irgi:D

Jur yra (jeigu nesumeluosiu) 4 rūšys: su mentoliu, su erškėtuogėmis, su imberu bei su cinamonu. Mano vyras minėjo, kad jam sakniausia yra su erškėtuogėmis, man asmeniškai su imberu…dievunu jo skonį, ypač peršalimo metu:)) Tas imbiero kartumas atrodo akimirksiu nuima gerklės skausmą:). Bet šiaip, ar taip, visi skoniai tikrai geri, skanūs ir „valgomi“.

Tai tiek, mielosios:) Rekomenduoju išbandyti ir tuo pačiu pamilti:) Geras produktas.

Kur ieškoti? Vaistinėse…tikrai visur yra:))

 

208

210

2 Komentarai

  1. Raimonda
    2019-04-29 / 9:58

    Su erškėtuogėmis mūsų mėgstamiausi. Mažoji vos truputuką kas, iškart prašo, kartais specialiai sukosėja, kad galėtų gydytis 🙂 Nežinau ar labai padeda, bet tikrai nekenkia. Pastebėjau, kad ir vyras juos pamėgo. Intensyviai užsiima namo statyba ir nuo dulkių gerklė nuolat išsausėjusi, tad dukrytė pavaišino kelis kartus, dabar jau pats kišenėje nešiojasi. Aš kartais ir šiaip sučiulpiu, nes na tikrai skanu

  2. Zivile
    2019-11-09 / 11:17

    Sveiki,nuo kokio amziaus galima vartoti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.