Ruošiamės mokyklai: kokias priemones pasirinko mano sesutė?

Sveikos, mamytės,

prateitą savaitę su sesute apsilankėme “Officeday” parduotuvėje ir ten apsipirkome rugsėjo pirmąjai. Keliavome išsirinkti kuprinės, bet prigriebėme ir dar keletą šaunių konceliarinių prekių.

Kuprinės ieškojome patogios, su ergonomiška nugarėle, sesutei labiau patiko su flamingais, pripažinsiu, tikrai pati gražiausia buvo ir man :). Taip pat atreipėme dėmesį į Online Switch plunksnakotį. Šis patiko tuo, kad yra ergonomiškas, patogus laikyti, jam yra sukurta net speciali „Discovery“ programėlė pradedantiesiems rašyt. Be to pakuotėje yra net du antgaliai, tad vaikas gali pasirinkti, su kuo jam  rašyti. Sesutė minėjo, kad rašyti abiejais antgaliais itin lengva ir patogu. Ir dar noriu pridurti, kad šis rašyklis tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams.

Nusipirkome ir liniuotę, norėjosi lanksčios ir nelūžtančios, tai visaip kaip bandėme “sulaužyti” ją, deja nepavyko, testą atlaikė:)). O kokia mokykla be flomasterių? Konsultantė parekomendavo išbandyti Staedtler firmos. Pati pabandžiau su jais piešti, ryškūs, sodrūs, tikrai lengvai piešiasi. Patiko. Bet labiausiai mane ir mano sesutę nustebino violetiniai „Kores“ Chameleon klijai. Na dar tokių nebuvome matę. Kaip sesutė sakė, tai jie tarsi stebuklingi, nes patepus, t.y. po tam tikro laiko jie pabąla. Labai patogu jais naudoti, nes tepant matysis, kur patepei. Nerealiai fainūs:).

O dukrytei dar paimiau “Jovi” firmos modelino. Labai švelnus ir minkštas modelinas. Prieš tai esu pirkusi kitų firmų, vieni geresni, kiti prastenis buvo, bet šios firmos modelinas dabar tapo mano favoritu. Smagiausia tai, kad nereikia jokios jėgos minkant. Labai lengvai formuojasi norimos figurėlės. bet jeigu neuždarai, tai ore figūrėlė išdžiūna. Nereikia jokios orkaitės. O jeigu nenori pasilikyti sulipdytos formos, reikia sudėti tešlą atgal į indelį ir jį sandariai uždaryti. Ši tešla yra neriebi, netepa rankų, bet turiu pridurti, kad turi kvapą. Nors šis kvapas yra specialiai tam, kad vaikams nekiltų noras valgyti jų. Bet man asmeniškai tikrai neįkyrų.

Jeigu ieškosite kuprinių, priemonių į mokylą – rekomenduoju užsukti ir Jums su vaikais ten. Pasirinkimas yra didelis ir  galima rasti įdomių bei kokybiškų priemonių. Be to yra ir nuolaidų :).

P.S. Mes viską pirkome Žalgirio g. 92, Vilniuje esančiame “Officeday” parduotuvėje, bet tikiu, kad šias ir kitas priemones rasite ir kitose jų prekybos vietose. Arba….galite pirkti internetu: https://www.officeday.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.