SUGIHARA: purškiamo savaiminio įdegio procedūra (apžvalga)

Sveikos, mamos,

prieš keletą savaičių buvome su vyru išvykę trumpam iš Lietuvos, tad prieš skrydį norėjau šiek tiek pasigražinti. Draugės rekomendacijomis nuvykau į Sugihara kliniką, kurioje atlieka savaiminio įdegio purškimo procedūrą su mano mylima Vita Liberata:)

Prisipažinsiu, tikrai bijojau…O jeigu nueis plėmais viskas, o jeigu nesimatys spalvos…daugybė klausimų, bet vis tiek pasiryžau 🙂 Ir dalinuosi įspūdžiais su Jumis.

23030516_10213250919854767_719857257_oProcedūra prasidėjo puikiu ir ganėtinai maloniu kūno šveitimu, kuri atliko nuostabi specialistė Olga. Nusiprausiusi po dušu ėjome prie „reikalo“. Pasiryžau nusipurkšti tiek visą kūną, tiek veidą. Stovėjau gal 5-6 min. tokioje juodoje palapinėje. Reikėjo atidžiai klausyti nurodymų, kaip stovėti, kaip pasisukti, nejudėti, kad viskas būtų tobula. Matėsi, kad moteriai tikrai svarbu atlikti darbą kokybiškai.

Purškimas buvo toks šaltokas, galvojau bus šilčiau:D Bet kai pamačiau rezultatus – išsižiojau. Dar tokiaaa graži, tokia ruda nesu niekad buvusi:D Rimtai. Manęs saulė nelabai mėgsta, niekad nebūnu ruda, o dabar atrodžiau visiška mulatė:D Su tokia tobulai lygia oda. Olga rekomendavo nesiprausti 6 val., kad įdegis būtų intensyvesnis ir ilgiau išliktų.

Iš tiesų aš išlaukiau vos 3 val. Pabijojau būti per ruda. Nusiplovus atrodžiau visiškai lygia oda, jokių dėmių, ar nelygumų tikrai nesimatė, įdegis buvo pašvelnėjęs, bet tikrai akivaizdus.

Kitą dieną atrodė, kad jis pasidarė ryškesnis:) Taip laikėsi 5 dienas. Žinau, kad jeigu būčiau laikiusi ilgiau, įdegis beabejonės būtų išsilaikęs ir daug ilgiau. Ech tos baimės:)))

Nors žinau tik tai, kad kitą kartą purkštis eisiu ir vėl, bet laikysiu 6 val., o gal dar ilgiau:)) Nes verta pabūti tokiai gražiai ilgiau. Nereali procedūra. Rekomenduoju:)

Kur ieškoti: https://sugihara.lt/paslaugos/spa-masazai-lieknejimas/purskiamo-savaiminio-idegio-proceduros/

Sotera:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.