The goodvibes Kitchen – veganiški sūreliai be gliuteno ir laktozės

Sveikos, mamos,

žinau, kad daugumą iš Jūsų tikrai mėgstate sūrelius ir kai kurios jau duodate savo vaikams. Mano mažoji yra tikra sūrelių fanė.  Duodu jai kartą į savaitę, o labiausiai mėgsta šokoladinius arba vanilinius:)

1_1Labai gaila, kad didelė dalis rinkoje parduodamų sūrelių yra skanūs, bet turi per daug cukraus arba nėra pasirinkimo sūrėlių be laktozės. Mano mažoji nuo kūdikystės netoleravo laktozės (Laktozė — tai pieno cukrus. Plonojoje žarnoje gaminasi fermentas, vadinamas laktaze. Jis skaido laktozę į du paprastesnius cukrus — gliukozę ir galaktozę.), todėl reikėjo kas kartą ieškoti kažkokių alternatyvų, ataisakyti produktų, kuriuose yra pieno. Prieš daugiau nei metus parodoje susipažinau su jauna moterimi, gal sakyčiau mergina :)) Ji pati yra alergiška, visiškai netoleruoja laktozės. Todėl jai kilo idėja sukurti sūrelius sau, o tada ir draugams. Šiandien ji sukūrė jau visą liniją veganiškų, be gliuteno ir laktozės sūrelių liniją, kurie yra ne tik ypatingai skanūs, bet ir geresnės sudėties negu įprasti sūreliai. Skoniai yra nuo kakavinio iki vanilinio, ar su aguonomis, kokosu. Mano dukrytės favoritas – su šokoladu. Man asmeniškai skaniausias su kokosu. Tiesa, pati tikrai nemėgstu varškės, o šiuos sūrelius „kemšu“ be problemų.

Todėl, labai rekomenduoju paragauti, paskanauti ir kartu atrasti naujus skonius. Sūreliai tikrai geri.

Sūreliai:

  • Gluten free;
  • Dairy free;
  • GMO free;
  • Vegan.

Sūrelius galima įsigyti Assorti parduotuvėse, Biosala parduotuvėse ir internetu: https://www.facebook.com/veganiskisureliai/

1_2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.