Urbanfood – sveiki, natūralūs „kukurūzai“ vaikams ir jų tėveliams (užkandžiai be gliuteno)

Pritrūkote idėjų sveikiems užkandžiams? Turiu jums „aukso vertės“ rekomendaciją. Mano mergaitė (nepaslaptis labai alergiška) valgo TIK šias lazdeles jau keletą mėnesių…net „dreba“, kai pamato juos. Tikrai labai skanūs ne tik jai, bet ir mums, tėveliams.

Jokių alergijų, jokių bėrimų ar pilvuko skausmų. Nes juk sudėtis – superinė!!! Nėra pridėtinių medžiagų. Labai tinkami diabetikams, nes nedidina cukraus kiekio kraujyje. Urbanfood.lt turi net 4 skonių: su morkomis, su topinambais, su burokėliais bei su burnočiu. Pagrindinis ingredientas – kukurūzų kruopos. Mūsų mėgstamiausi yra su morkomis ir burnočiu. Nors visi daugiau ar mažiau panašūs:). Rekomenduoju išbandyti.

Pliusai:

 • be pridėtinio cukraus;
 • pagaminti Lietuvoje;
 • neturi cholesterolio bei gliuteno;
 • labai skanios;
 • nedidelė kaina;

Minusai: tikrai nėra hahah.

Kur galima įsigyti: http://www.urbanfood.lt/lazdeles/ bei parudotuvėse http://www.urbanfood.lt/kur-pasiimti-prekes/ (visas sąrašas)

Kaina: apie 1 EUR.

12_1

 

335533_233555ggg

 

 

2 Komentarai

 1. Ieva
  2016-11-26 / 10:02

  Labai skanus ir puikus užkandis, tikrai tinka ne tik vaikams. Pakeičia visus traškučius, o skonis geresnis! Valgome ir namie su šeima ir su draugais gamtoje. Rekomenduoju paragauti visiems, nenusivilsite.

  • midona
   2017-11-04 / 13:03

   Sveikos :),gal Kaune zinot kur yra pirkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.