Valgymo įrankiai bei indai vaikams, kurie pranoko visus mūsų lūkesčius.

Sveiki:)

Per visus 3 metus testavome įvairių gamintojų indukus ir įrankius. Vieni buvo geresni, kiti prastesni, bet visus lūkesčius pranoko mūsų visai neseniai atrasti OXO amerikiečių firmos įrankiai (šaukštelis bei šakutė) ir mokomoji lėkštė. Juos galima rasti laputės parduotuvėje čia: http://www.lapute.lt/41-prieziuros-prekes. Kaina labai nebloga – apie 7 Eur. Bet, kodėl mums jie taip patiko, ir kodėl mano dukrytė juos labai gerai įvertino?:)
1. šaukštelis tikrai geriausias, kokį esu turėjusi: labai lengvai pavyksta vaikui su juo valgyti, neslystanti ergonomiška rankena, kuri nėra per trumpa, nei per ilga, tad tikrai patogi. Kabinant maistą, jis neiškrenta. 10/10.
2. šakutė: užapvalinta – saugi.
3. lėkštutės: užapvalinti kraštai, kad vaikas stumdamas („gaudydamas“) maistą, jo neišstumtų, neslidus dugnas, užapvalintas apsauginis lankas, vaikui išmokus valgyti, nusiima ir gaunama įprasta lėkštutė (kitaip tariant transformuojasi). Nerealiai faina ir patogi vaikui.

Jeigu būčiau juos atradusi seniau, nebūčiau tiek daug pinigų prašvaisčius kitiems gamintojams. Tikrai labai kokybiški ir puikūs įrankiai, indai. Rekomenduoju, kaip mama, kitoms mamoms<3 Tai geriausia, ką esu su dukryte atradusi.

Sotera/Babyblog

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.