„Vilniaus duona“ pristato naujienas – duoną pagamintą iš avižų| babyblog.lt

Sveikos mielosios,

aš, kaip apžvalgų blogerė, jaučiu pareiga pranešti Jums apie itin gerus bei naujus produktus. iandien noriu Jums pristatyti kepyklos Vilniaus duona“  sveikuolišką, iš avižų pagamintą duoną „Laba Aviža“. Tokių iš avižų pagamintų duonų yra net trys variantai – porcijinės duonelės, sumuštinių duona ir batonas.  Sumuštinių duona ir batonas yra minkštesnės, o porcijinė šiek tiek kietesnė. Skoniai visų  nerealūs. Net labai skani duona. Nesijaučia, kad valgai avižas, tarsi įprasta duona.

Labiausiai man patiko „Laba Aviža“ 100% avižų duonelė vien todėl, kad yra be pridėtinio cukraus, o skonis pasakiškas. Dukrytė ją įvertino irgi labai palankiai, smagu, kad prekyboje atsirado toks sveikas ir puikus pasirinkimas.

Sumušintinių gerbėjus turėtų sudominti sumuštinių duona, kurios 51 proc. sudėties sudaro avižos, – ne tik sveikesnis sumuštinio pagrindas, bet visavertė avižų nauda ieškantiems avižinių košių alternatyvos užkandžiams, o batonas, kurio sudėtyje avižų – 25 proc., – ideali alternatyva mėgstantiems kvietinius produktus, tačiau norintiems šiuos pakeisti sveikesniais.

Trumpai drūtai rekomenduoju paragauti, pamilti ir kasdien pasmagūriauti ne tik Jums patiems, bet ir vaikučiams.

Babyblog

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.