Atopinis dermatitas: kur ieškoti teisingos informacijos? (Egzemos mokykla)

Sveikos, mielosios,

tikriausiai dauguma žinote, kad mano dukrytė serga atopiniu dermatitu. Tiesa, mums labai pasisekė, nes mūsų močiutė yra vaikų gydytoja, kuri mano dukrytę labai atidžiai stebi, rūpinasi ja ir dalinasi su manimi patarimais bei rekomendacijomis. Bet kaip bebūtų gaila, ne visi turime tokias močiutes. Todėl dažnai ieškome informacijos internete, forumuose ar mamyčių grupėse. Deja socialiniuose tinkluose „gydyti“ tokią ligą būtų per daug rizikinga. Yra būtina specialisto pagalba, jo sukaupta patirtis bei žinios.

Kaip tik šiandien turėjau garbę su16650810_10210886359382233_1144993572_odalyvauti Spaudos konferencijoje, kurią suorganizavo Bioderma. Buvo pristatytas unikalus edukacinis projektas – Egzemos mokykla, kuris skirtas atopiniu dermatitu sergantiems pacientams. Šios mokyklos pagrindinis tikslas yra supažindinti sergančiuosius ir jų artimuosius su pagrindiniais atopinio dermatito (atopinės egzemos) kontrolės ir gydymo būdais, duoti naudingus patarimus, kaip prižiūrėti atopinę odą, kaip ją gydyti- visiškai neatlygintinai. Todėl aš mielai sutikau prisidėti prie šios mokylos sklaidos. Padėti JUMS, mano mielosios, Jūsų vaikams rasti, kuo daugiau tinkamos informacijos apie šią ligą. Nesidrovėkite, kreipkitės, klauskite ir gaukite reikiamas žinias. Tai yra be galo svarbu.

Daugiau informacijos apie Egzemos mokyklą ir registracija į susitikimus: www.atopinis.lt  bei facebook paskyroje https://www.facebook.com/EgzemosMokykla/

IMG_3154IMG_3378IMG_3432

1 komentaras

  1. Jurgita
    2017-02-06 / 23:04

    Sveiki.noreciau daugiau suzinot apie dermatita.naudojam tepaliuka bet iki galo taip ir nedingsta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.