Consume L.ESS – žaisliukas iš natūralių medžiagų, užpildytas grikių lūkštais.

Neseniai atradau Consume L.ESS – tai lietuvių gamintojas, kuriantis iš tiesų begalo kokybiškus bei įdomius produktus už tikrai prieinamas kainas. Jų produktų politika- viskas tai kas natūralu.

Apsilankiusi one day shop parduotuvėje, Vilniuje pamačiau jų sukurtą žaisliuką ir iš karto pamilau jį. Begalo gražiai, kokybiškai pagamintas. Be to patiko, kad didžioji dalis yra gamina iš lino. Šis zuikutis yra ne tik žaidimams skirtas, bet ir padeda esant peršalimams, nemigai ar skausmams. Tiesiog reikia pašildyti žaisliuką ir uždėti ant pilvuko. Tai tikrai viena reikalingiausių priemonių mažyliams, pati tikrai daug naudoju ir nemeluosiu – labai padeda, ypač esant diegliams:) Apvalkalas yra skalbiamas, tad išėmus grikių užpildą galite lengvai išskalbti. Yra įvairiausių spalvų, raštų zuikučių – belieka tik išsirinkti.

Pagamintas Lietuvoje – rankų darbas!

P.S. Consume L.ESS prekiauja ne vien žaisliukais, bet ir labai gražiomis meditacijoms ar tiesiog interjerui skirtomis pagalvėmis. Labai rekomenduoju JUOS! Pasižvalgykite jie tikrai turi super prekių.

Kur ieškotihttps://www.facebook.com/consumeL.ESSdesign/

Kaina: 8-10 Eur

35

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.