Invisible bubble – mėgstamiausios dukrytės ir mano plaukų gumytės

Sveiki,

jau kelinti metai esu didelė invisible bubble gumyčių fanė:) Man tai yra mylimiausios ir mėgstamiausios gumytės „ever“. Tad kviečiu pasiskaityti mano atsiliepimus apie jas ir galbūt atrasti meilė joms :).

Prisipažinsiu, į šias gumytes žiūrėjau tikrai skeptiškai. Na jos tokios kitokios nei įprastos, kažkokios „guminės“, galvojau nu, kas galėtų jas nešioti:D Dabar galvoju, kas jų gali nenešioti:) Pirmiausia jos yra dieviškos todėl, kad labai gerai ir tvirtai laiko plaukus, savo mažąjai visada ryšu tik su jomis, net lakstant po žaidimų kambarius, jos puikiai plaukuose išsilaiko. Kas dar svarbu, kad jos labai kokybiškos, per du metus nei viena netrūko, neišsitampė, ar šiaip nepakeitė formos. Žodžiu, tikrai puikios ir labai elastingos. Smagu, kad su jomis galima susirišti kuodukus ir jos vos vos matosi, be to galima sukurti įvairių šukuosenų, tad yra tikrai daug praktiškesnės negu įprastos gumytės. Spalvų pasirinkimas ir yra nemažas: nuo ryškiausių iki permatomų, nuo mažiausių dydžių iki didesnių. Dabar išėjo dar ir nauja kolekcija, kur invisible bubble gumytės dar ir kvepia, tai kažkas nuostabaus!!! Turime šokolado „kvapo“, tai dukrytė dabar tik jų nori:D (šiaip keistas dalykas, kai plaukų gumytė kvepia, bet tikrai labai faina:D)

Tai tikrai patogiausios gumytės. Sukurta moterims, bet puikiai tinka ir vaikams. Didžiausios rekomendacijos <3

P.S. mano mergaitė šias gumytes dar labai mėgsta dėvėti, kaip apyrankes:))

Didžiausi pliusai trumpai:

 • elastingos
 • patvarios
 • neplyšta
 • kokybiškos
 • minkštos
 • žaismingos

Kur ieškoti: prekybos centruose

 

 

 

1 komentaras

 1. Mantė
  2022-03-21 / 23:06

  O mums labiausiai patinka medžiaginės plaukų gumytes nes jas galima ir kaip įdomesnį aksesuarą naudoti. Tikrai labai įvairių ir gražių yra. Ant kuoduko ypatingai gražiai atrodo. O šias spirales mėgstu namuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.