Kaip išsaugoti šviežią maistą? Vaškainis – iš 100% biologiškai irių medžiagų maisto vyniojimo drobelė

Su didžiausia pagarba noriu Jums pristatyti Vaškainį. Tai – draugiškas gamtai produktas, puikiai tinkantis maistui, t.y išsaugo jų geriausias savybes. Pagaminta tik : sertifikuotos ekologiškos medvilnės, bičių vaško, simondsijų sėklų aliejaus ir pušies sakų.

Tai puiki alternatyva plastmasės ir aliuminio plėvelėms. Jeigu norite išsaugoti duoną, kad ji ilgiau būtų minkšta, o sūris nedžiūtų – įvyniokite į šią drobelę, kvepiančią sakais:))) Ir nepatikėsite, kaip ilgai produktai išliks švieži ir nesukietėję. Pati eksperimentavau….daugiau nei savaitę laikiau ruginę duodą vaškainio drobelėje…po to laiko ji buvo tokia pat minkšta, kaip pirmą dieną, kai atsinešiau ją iš turgaus…neįtikėtina!!!

Taip pat verdant tyreles, dažnai lieka „prapjautų“ daržovių, pvz. cukinijos ar moliūgo…apvyniojus juos šia drobele, jie neges…rimtai:) Kažkoks stebuklas…Kas smagiausia, kad tai daugkartinio naudojimo, tad galėsite tikrai ilgai naudoti ir neatsidžiaugti:)

Tiesa, sukurta vienos jaunos merginos, kuri jį tobulino metai iš metų, padarė daugiau nei 600 bandymų, kol sukūrė šį :).

Pliusai:

  • pagamintas iš natūralių medžiagų (aplinkai bei žmogui draugiškas produktas);
  • kvepia skaniai (toks labai eko kvapas);
  • yra 3 skirtingų raštų/spalvų;
  • tikrai veiksminga drobelė;
  • puikus produktas mamoms (apvynioti produktus, išsaugoti jų šviežumą).

Minusai: nepastebėta.

P.S. Tai dar labai gera dovanų idėja…juk ne tik gražus, estetiškas, bet ir naudingas, praktiškas produktas:))

Kaina: apie 9eur

Kur ieškoti: http://www.vaskainis.lt/screen/allproducts

PAGAMINTA LIETUVOJE

 

 

1011_1
16_1
14_119_1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.