KALĖDOS: dovanų idėjos iki 10 Eur (vaikui, mamai, tėčiui, draugei)

LABAS!

23435516_10213320608276934_1341392110_n

Jau greitai sulauksime gražiausios metų šventės – Kalėdų. O kokios šventės be dovanų?:)) Nors tikiu, kad ne visi turi galimybių pirkti brangiausias dovanas, o galbūt turi tiek daug gerų draugų ar artimųjų, kad išlaidos būtų labai didžiulės. Tad šiandien surinkau top produktus ir tikrai šaunias dovanų idėjas iki 10 Eur. Jeigu tau ši rekomendacija patiks – būsiu dėkinga, jeigu pasidalinsi:) Pradedam?:)

Vaikui:

 • KASPINĖLIAI: tai yra tikrai vieni gražiausių aksesuarų, kokius esu mačiusi. Gamina labai šauni mama! Kainos tarp 2-6 Eur. Kaspinėliai visada bus gera dovana mergaitėms, o kalėdiški raštai tikrai labai šventiška. Ieškok jų čia: https://www.facebook.com/okaspineliai/.
 • PAKABUKAI: dar vienos šaunios mamos darbai. Praktiška, gražu ir puikiai derinama visur. Juk mergaitės tikrai mėgsta pasipuošti. Kaina 7 Eur. Ieškok jų čia: https://www.facebook.com/sponke.accsessories/.
 • MERINO VILNO KAKLASKARĖS: tai tikrai puiki dovana tiek patiems mažiausiems, tiek didesniems vaikams. Šilta, malonu ir visiškai „nekanda“. Net labai rekomenduoju. Kaina 8 Eur. Ieškok jų čia: http://www.green-rose.lt/merino-vilnos-kaklaskare.
 • PERSONALIZUOTA UŽRAŠINĖ: sukurk vaikui su jo mėgstamu heroju ar jo nuotrauka jo užrašinę-piešimo knygelę:) Puiki, paprasta, bet tikrai miela dovana, o ir kaina draugiška- 6 Eur. Užsisakyti gali čia: https://www.zoombook.lt/uzrasu-knygutes/.
 • VAIKIŠKAS GRINDŲ ŠEPETYS: dauguma vaikų mėgsta žaisti „namų“, tad tai tikrai smagi dovana mažiesiems. Kaina 9,90 Eur. Ieškok jo čia: https://www.gerduva.lt/vaikiskas-grindu-sepetys-leifheit.
 • SUPERGARDEN ŠALTYJE DŽIOVINTI VAISIAI BEI UOGUOS: puikus įpakavimas, tikrai labai skanūs, gausu vitaminų ir puikus „pakaitalas“ saldainiams. Mano mažoji juos tikrai dievina. Todėl tai puiki dovana mažiesiems. Kainos nuo 2 Eur. Galima iki 10 Eur sudaryti tikrai fainą rinkinuką. Ieškokite jų čia: http://www.supergarden.lt/lt/katalogas/uogos./
 • LIPDUKAI: tai puiki, miela dovana vaikučiams iki metukų laiko. Mamos galės jų pagalba įamžinti gražiausias akimirkas ir žinoti, kiek tada mažyliui buvo laiko. Galimi ir individualūs užsakymai. Tiesa, dar ir supakuoja tikrai gražiai:)) Kaina 9, 90 Eur. Ieškok jų čia: https://www.facebook.com/hippoartas/.
 • ŠLIAUŽTINUKAS: patiems mažiausiems, naudinga ir praktiška dovana. Bambuko pluošto audinys ir kaina tik 8, š0 Eur.  Yra keletas spalvų. Ieškok jų čia: http://www.green-rose.lt/bambukiniai-sliauztiukai-vaikams.
 • GERTUVĖ: nuo 6mėn. iki 2-2,5 m. tai galėtų būti labai praktiška ir tikrai dauginda dovana mažyliui. Nes juk naudotų kasdiens, tereiktų šventiškiau įpakuoti ir štai maža smulkmenėlė-dovana:) Rekomenduoju NUK vokiečių gamintojo su snapeliu:) Superinė! Ieškok jos parduotuvėse, prekybos centruose arba internetu: https://www.assorti.lt/katalogas/nuk/.

Mamai/Moteriai:

 • BUITIES-VALYMO PRIEMONĖS: sakysite nekokia dovana? O kodėl, gi ne? Juk tikrai praktiška, naudinga o ir dar labai geros sudėties. Ekologiški produktai!!!  Kiekvienai mamai iš tiesų geras dalykas. Tad galima porą produktų nupirkti ir išleisti apie 10 Eur. (tereikia gražiai supakuoti ir vuolia:)). Ieškok jų čia: http://www.ecostyle.lt/Buities-valymo-priemones.
 • DARBO/DIENOTVARKĖS KALENDORIUS: aš net pati labai apsidžiaugčiau:) Puiki dovana kiekvienai mamai, kiekvienai moteriai. Pamiršau paminėti, galima net patiems susikurti norimą dizainą!!! Superinė dovana. Kaina – 6.99 Eur. Ieškok jo čia: https://www.zoombook.lt/darbo-kalendoriai/.
 • ALIEJŲ MIŠINYS: puikus produktas kiekvienai moteriai nuo pms, menstruacijų skausmų. Tikiu, kad būtų naudinga ir žinoma, reikalinga:) Nors tokį produktą galbūt šiek tiek intymu dovanoti, bet gerai draugei, kodėl gi ne? Kaina 9 Eur. Ieškok jo čia: https://www.samoningosmamos.lt/produktas/deive-demetra/.
 • MANIKIŪRAS: puiki dovana kiekvienai moteriai. Ir kuri nenorėtų palepinti savo nagučių?:) Rekomenduoju šį saloną Vilniuje, tikrai kokybiškai ir gerai daro. Kaina 10 Eur. Ieškok jo čia: http://www.pedoms.lt/#/kainos.
 • EKOLOGIŠKA MAISTINĖ PLĖVELĖ: tai nėra ta „įprasta“ plėvelė. Tai kai kas daugiau. Iš vis šis produktas yra nerealus. Aš pati prieš metus dovanojau ją net 6 žmonėms ją…visi buvo net labai patenkinti:). Atrodo labai gražiai, supakuota puikiai. Ir tinkama tikrai siųsti užsieniečiams. Ši maistinė plėvelė padės duonai greitai nesudžiūti, vaisiams nesugesti arba sūrį išlaikyti šviežią. Asmeniškai labai rekomenduoju. Kaina 9,90 Eur. Ieškok jo čia: http://www.cerawrap.com/screen/product.
 • SIENŲ/VEIDRODŽIŲ LIPDUKAI: įdomi dovana su smagiais, mielais užrašais ar paveikslėliais. Yra daug variantų. Kainos nuo 3 Eur. Ieškok jų čia: http://www.decodetales.lt/lt/24-uzrasai-ant-sienos;
 • PERSONALIZUOTA UŽRAŠINĖ: atrodo labai paprasta dovana, bet ji gali virsti tikrai labai miela ir šaunia. Zoombook’as siūlo susikurti norimą viršelį, tad mamai, močiutei „uždėjus“ jos pvz. vaiko foto, tikrai būtų nuostabi dovana, o ir kaina draugiška- 6 Eur. Užsisakyti gali čia: https://www.zoombook.lt/uzrasu-knygutes/.

Tėčiui/Vyrui:

 • DARBO/DIENOTVARKĖS KALENDORIUS: puiki, praktiška dovana kiekvienam vyrui. Ir pamiršau paminėti, kad galima net patiems susikurti norimą dizainą!!! Kaina – 6.99 Eur. Ieškok jo čia: https://www.zoombook.lt/darbo-kalendoriai/.
 • MERINO VILNOS KOJINĖS: kad žiemą kojos nešaltų:)) Čia tiks tikrai tada, kada nieko kito nesugalvosi, bet žinai, kad žmogus tikrai panaudos:)) Kaina 7-8 Eur. Ieškok jų čia: https://www.facebook.com/merinoexclusiv/?ref=br_rs.
 • SPALVOTOS KOJINĖS: labai žaismingos, įdomios ir gali dar supakuoti gražiai. Jų ieškok čia: https://www.spalvotoskojines.lt/.
 • PASIVAŽINĖJIMAS KARTINGU: na, kiek vyrų pažįstų, visi iki vieno dievina kartingus:D (aš nors ne vyras, bet irgi labai mėgstu:D). Todėl, kodėl nepadovanojus pasivažinėjimą artimiausiame mieste? Puiki ir smagi pramoga. Kainos turtėtų būti +- 10 Eur.
 • PRENUMERATA: jeigu Jums artimas vyras mėgsta pvz. žvėjoti, galima padovanoti jam žurnalo „Žvėjys ir žuvis“ prenumeratą. Kaina 3 mėn. 6,99 Eur. Ją galite rasti čia: https://www.geradovana.lt/zvejys-ir-zuvis-prenumerata-nepriklausomi-leidiniai.

 

O čia dar papildomas sąrašas su mano top top dovanomis, kurios yra nors ir skirtingų kainų,  bet tikrai labai įdomios: https://www.babyblog.lt/top-neitiketinos-dovanu-idejos-2017-ziema/

P.S. Jeigu dar neseki babyblog’o facebook paskyroje – pats metas tą padaryti, ten rasi tikrai daug geros informacijos:)) —> https://www.facebook.com/babybloglt/. Patiko įrašas? Spausk „dalintis“ <3

Smagaus laukimo,

BabyBlog

1_21

1_1

1

1_10

1_3

284

1_5

1_4

 

 

4 Komentarai

 1. Dalius
  2019-06-10 / 13:49

  Labai ačiū už puikias idėjas. Pasidalinsiu savosiomis 🙂 Dovanojau tėvams savaitgalio poilsį Eglės sanatorijoje druskininkuose https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/poilsis-druskininkuose . Liko labai patenkinti. Sakė, kad puikiai pailsėjo 😀 Manau dabar jau bus tradicija dovanoti poilsį SPA arba sanatorijose 😀

 2. Emilė
  2020-05-26 / 14:30

  Nice idėjos! Visi čia kažką rašo, rekomenduoja, tai ir aš parekomenduosiu :))
  Pati tėčiui rinkau dovaną iš šitos kategorijos https://www.geradovana.lt/dovanos-vyrams/dovanos-teciui
  šiaip nemeluosiu biški apsisuko galva ir dauguma dovanų deja dar ne mano biudžetui buvo. Pradžioje galvojau gal kokias prenumeratas, ar dar ką. Bet poto pabuvau gal banali, bet nusprendžiau padovanoti rėmelį su mūsų bendra nuotrauką. Pigi gal idėja, bet tėčiui labai patiko.
  Tai ne viskas visada turi remtis į didelius pinigus, paprasti dalykai kartais dar labiau sužavi:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.