Lavinamieji magnetukai

Pristatau labai smagius magnetukus, sukurtus vienos, labai kūrybingos mamos. Tai labai smagūs, kokybiški bei žaismingi magentukai. Kadangi mano mažoji dukrytė yra dar per maža jiems, teko su jais susipažinti mano sesutei Indirai. Jai labai patiko ir nemažai laiko praleido su jais žaisdama. Ne tik išpuošė visą šaldytuvą, dėliojo žodžius, mokėsi, bet ir pavertė tai smagiu stalo žaidimu (pati susigalvojo hahaha). Tad manau tai tikrai įdomus bei vertas dėmesio produktas. Galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir kažko išmokti. Rekomenduoju:)

O čia šios kūrybingos mamos žodžiai:

„Kurti magnetukus pradėjau, kai pamačiau, kad sūnui tokie labai patinka. Tik jie buvo ne vaikiški, todėl sugalvojau kurti rinkinukus vaikams. Magnetukai 25 mm dydžio, korpusas metalinis, spauda ant popieriaus, o viršuje plastikėlis. Piešinukai visų rinkinukų kurti mano. Magnetukai tikrai patvarūs, neišsiardo, tačiau į burnytę dėti medžiagos nėra tinkamos, o ir dydis per mažas. Todėl priskiriu juos kategorijai nuo 3 metų. Bet žinoma su suaugusiojo priežiūra gali žaisti ir mažesni vaikai. Maniškiai stumdo ant šaldytuvo jau nuo metukų 😊 Magnetukai gerai limpa prie visų metalinių paviršių (šaldytuvas, magnetinė lenta, metalinė stalo, kėdės koja) ir tarpusavyje. Tinka žaisti ir pirštukus lavinančius žaidimus – pvz. mesti į taupyklę. Nepritaikyti šlapinti ir mesti į vandenį. Pavadinau juos Happycolours magnetukai – taip ir vadinasi Facebook paskyra. O kadangi turime savo šeimos žaislų ir dovanų krautuvėlę tai jie yra ir www.mazimazi.lt.

Kur įsigyti: https://m.facebook.com/Happycolours-magnetukai-411517215624110/?__mref=message_bubble arba http://www.mazimazi.lt.

Kaina: nuo 2 iki 15 Eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.