Medinės žaliuzės namuose: kaip kas kodėl

Sveiki,

šiandien noriu tęsti temą apie namų įrengimą, o konkrečiau apie langus ir jų dekorą. Svetainėje bei savo miegamajame pasirinkome kabinti dėl jaukumo užuolaidas (apie tai, kas ir kaip pažadu pakalbėti vėliau), bet visuose kituose kambariuose pasirinkome dėti žaliuzes ir ne šiaip kokias, o medines. Pirmiausia, tai rekomendavo mūsų dizaineris, nes mūsų name labai daug tikro medžio, ąžuolo masyvo, sienų apdailos, baldai, tad tiek virtuvėj, tiek tambūre, darbo kambary, svečių, net ir dukros kambary dėjome žaliuzes. Jas užsisakinėjome pas DEXTERA.lt. Kaina gavosi tikrai padori, sakyčiau pigiau negu būtume dėję roletus ar visur užuolaidas. Bet čia žaidė ne vien kaina, o vaizdas ir pati medžiaga – medis.

Dizaineris padėjo išrinkti tinkamą atspalvį, pasirinkome šviesiausią, derantį prie mūsų parketo bei sienų apdailų. Kokybė labai gera, tikrai patiko. O Dexteros servisui dedu cielą 10-dešimtuką. Atvažiavo po poros dienų, kai susisiekiau, išsimatavo, labai maloniai bendravo, pasidalino patarimais, o atvykęs montuotojas buvo ant tiek malonus, kad net bedirbdamas spėjo ir su mano dukra pažaisti ir ją pakalbti . Tai tokia mūsų istorija. Jeigu galvosite dėti žaliuzes, o konkrečiau medines – galiu drąsiai rekomenduoti. Ir gražiai atrodo, ir priežiūra nėra sudėtinga. Šluoste tiesiog perbraukti per žaliuzes, jeigu susikaupė dulkių (nors mes turime jau dvi savaites, bet dar nematėme reikalo valyti). Ir dar, dėjome jas ir į vonios kambarį, tad jos ir drėgmės nebijo:)

Jeigu turėsite klausimų – rašykite:) Ir pasidalinkite, kas iš Jūsų irgi dėjotės name/bute žaliuzes, gal kas medines irgi turit?:)

2 Komentarai

 1. Iveta
  2020-07-28 / 22:42

  Ir man medis patinka del naturalumo, tokia savotiska siluma skleidzia. Idomu ar statete tvora? Mums dabar aktualiausias klausimas. Veikiausiai reikia kviestis meistras ir tartis kaip ir kas geriausia

  • BabyBlog
   2020-08-19 / 14:43

   Sveiki, pas mus segmentine dabar:) Tvora keisime gal kitais metais:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.