REKOMENDACIJA: Fertilgel maisto papildai, norintiems susilaukti vaikelio

Sveikos, mielosios,

esu įsitikinusi, kad šiandien, mano rekomendacija, gali kažkam suteikti vilčių pagaliau susilaukti vaikelio…todėl, paskaitykite iki galo. Tai labai svarbu….

Turėti vaikų – yra tikras stebuklas. Taip man yra pasakęs artimas pažįstamas, kuris su savo žmona, jau 7 metai niekaip negali susilaukti vaikelio. Ir statistika yra labai liūdna…per daug liūdna, nes daugybė šeimų, net labai sveikai besimaitinančių, sportuojančių, atrodo tobulus gyvenimus gyvenančių porų, turi sunkumų susilaukti vaikelio (dėl labai skirtingų priežasčių). Ir tas skaičius kasmet auga…Todėl, šiandien, savo didžiulei, nuostabiai auditorijai noriu pranešti apie lietuvių sukurtus maisto papildus, kurie galbūt gali padėti susilaukti to norimo stebuklo. Fertingel – inovatyvūs, unikalios sudėties maisto papildai, skirti moterims ir atskirai vyrams, norintiems susilaukti vaikelio, kuriuos turi vartoti tiek vyras, tiek moteris. Čia šiek tiek daugiau informacijos apie tai:

Jam – Fertilgen Male – sudėtis sukurta taip, kad padėtų pagerinti vyrų vaisingumą bei pagerintų kokybinius ir kiekybinius spermos parametrus. Tai stiprus antioksidantų kompleksas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio.

Jai – Fertingel Female – mokslinėmis studijomis grįsta sudėtis, kuri padeda užtikrinti pastojimui reikiamų medžiagų kiekį bei padėti kontroliuoti su nevaisingumu susijusias priežastis (pavyzdžiui, sudėtyje yra inozitolis, kuris padeda sureguliuoti menstruacijų ciklą. Jei nevyksta menstruacijos, pastojimas praktiškai neįmanomas). todėl kad tiek trunka procesai, kurių metu formuojasi sveikos ląstelės (kiaušialąstės ir spermatozoidai – tai, nuo ko prasideda nauja gyvybė).

Svarbiausia gerti tiek vyrui, tiek moteriai bent 3 mėn.,

todėl kad tiek trunka procesai, kurių metu formuojasi sveikos ląstelės (kiaušialąstės ir spermatozoidai – tai, nuo ko prasideda nauja gyvybė). Tad, jeigu vis nepavyksta pastoti, tai gali būti didelė pagalba jums. Pasidomėkite plačiau, o jeigu bus noro, parašykite asmeniškai, atsiųsiu daugiau informacijos kaip veikia ir t.t. Ir tikrai žinau, tema labai jautri. Bet mes turime apie tai kalbėti, nes tai gali kažkam labai pagelbėti ir kartu norisi, kad apie tai sužinotų, kuo daugiau porų.

Padėkime susilaukti vaikelio tiems, kas jo labai laukia. Jūsų pagalba: spauskite  ant įrašo, ar pasidalinkite – tai leis pamatytį šią žinutę daugiau žmonių.

 

Vitaminus įsigyti galite čia: https://www.visisveiki.lt/paieska.htm?search=fertilgen&submit=.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.