Vtech – geriausiais atsiliepimais įvertintas stumdukas

Ilgai svarsčiau, galvojau ir nusprendžiau, kad norėčiau įsigyti „stumduką“. Pradėjau ieškoti interneto platybėse jo, kainos tikrai gąsdino…tada pagalvojau, kad reiktų pasišniūkštinėti tarp mamų parduodamų ir ten kainos buvo tikrai nesąžiningos…Daugiausia buvo parduodamas Vtech firmos stumdukas, kaina jo (naudoto) visur apie 20-22 Eur. Nors keisčiausia, kad amazone galima rasti visiškai naują už tokią pat kainą. Tad nusprendžiau atsisiųsti tkį, bet naują.

Ir tikrai labai apsidžiaugiau. Ne veltui šis stumdukas yra „bestseleris“ t.y. labiausiai parduodamas ir geriausiai įvertintas pačiame amazon.co.uk. Ne tik padeda mokytis, eiti mažyliui, bet tai yra ir puikus žaislas. Kiek skirtingų muzikyčių groja, mirga marga visas. Galima ir mažyliui pačiam groti, sudėlioti figūrėles, stumdyti, sukti. Tikrai labai labai smagus žaisliukas. Mergaitei taip patinka, kad kasdien valandų valandas gali žaisti su juo. Geras dalykėlis haha:).

Tiesa, pagrindinis žaisliukas (kur groja) nusiima, tad mažiesniems yra tikrai patogu.

Rekomendoju pirkti per eshopwedrop, siuntimas bus daug pigesnis negu tiesiai iš amazon’o.

Kaip pirkti:

 1. Užsiregistruokite http://eshopwedrop.lt/, gaukite logistikos (prekių pristatymo) adresą Anglijoje ir tada įsigykite stumduką spausti čia . Tereikia vieną kartą užsiregistruoti, o toliau bus labai paprasta pirkti kitas prekes. Tikrai sugaišite ne daug laiko, verta registruotis:)
 2. Daugiau apie pirkimą per eshopwedrop galite pasiskaityti mano apžvalgoje: spausti čia.

Kur ieškoti: stumdukas

 

14137878_10209386277561125_437083108_n

 

2 Komentarai

 1. Laima
  2016-08-30 / 11:54

  Stumdukas mums labai pasiteisinęs pirkinys! Mažius iš pradžių su juo tik žaisdavo, spaudinėdavo, po to jau bandydavo įsirėmęs stotis, galiausiai stumti ir manau tikrai skatino anksčiau pradėti vaikščioti 🙂 mes pirkome boruzele.eu, labai gera svetainė, kur dėvėti, kai kurie ir nauji žaislai už labai prieinamą kainą. Mokėjome už savąjį tik 14€, kai naujų parduotuvėse tikrai kandžiokasi kaina.

 2. Rūta
  2017-06-24 / 14:29

  Gal kas gali pagelbėt kkaio jį užsisakyti, kadangi nediunčia į LT tiesiogiai, nu niekaip nerandu kaip nukreipt kitaip

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.