APŽVALGA: naujos kartos irigatorius JETPIK su integruotu siūlu

Manau, kad esate daug visokių naujovių matę, bet ši, tikiu priblokš ne vieną. Prieš keletą metų atsiradęs rinkoje irigatorius (kaip prietaisas) tapo labai populiarus, purkšdavo vandeniu, būdavo tikrai visai gera alternatyva dantų siūlui. O kai to laiko ne tiek daug, o dar ir tingisi krapštytis su tai siūlais…irigatorius iš esmės yra gera pagalba dantims. BET. Atsirado kai kas įspūdingesnio ir veiksmingesnio. Tai -irigatorius, kuris ne tik purškia stipria vandens srove, taip valydamas tarpdančius, bet kartu purškia ir dantų siūlą!!!! Taip taip, jums įpurškia dantų siūlą, ir išvalo:D Kosminis mechanizmas, tinginiams čia iš vis wow sprendimas. Nesuprantu, kaip technologiškai tai yra įmanoma, bet išsivalius šiuo irigatoriumi dantis, jaučiuosi kaip po dantų higienos…aš rimtai. KOSMOSAS!!!! Tai produktas, kuris manau yra absoliutus lyderis irigatorių rinkoje. Na, bent mano nuomonė tokia…nes jis tikrai neeilinis. Keli svarbūs faktai ir išskirtinumai apie šį JETPIK irigatorių:
1. Revoliucinė pulsuojanti „Floss“ technologija: 240%* efektyviau šalina apnašas nei kiti tyrime dalyvavę irigatoriai! Beje, tyrimas parodė, kad JETPIK pašalina iki 99% apnašų* iš valomų vietų.
2. Patentuotas valymo antgalis.
3. Siūlo ir vandens srovė, pulsuojanti 20 kartų per sekundę. 2 kartus efektyvesnis valymas, negu valantis tik su vandens srove.
4. Galima reguliuoti srovės stiprumą (vaikui naudoju silpniausią)
5. Veikia pakrautas per USB laidą, tad belaidis, patogus naudojimas.
6. Ypač patogus ir naudingas tiems, kas turite implantus, breketus, ar tiltus,
Dar tęsti? Manau, kad supratot, kad šis irigatorius visiška ATEITIS. Nerealus daiktas..sunku nusakyti tą jausmą, kaip gerai išvalo dantis. Tiesiog reikia pabandyti. Manau, kad tai viena geriausių dovanų idėjų sau, vyrui, ar tiems, kas vargsta su dantimis, tingi krapštytis su siūlu, o nori greitai ir efektyviai išvalyti tarpdančius. Mano mažoji dukrytė Aretė irgi juo valosi ir tai tikrai nekelia jokio diskomforto. Džiaugiuosi, kad atradome patogų sprendimą, tinkantį ir vaikui. Visiškos nuoširdžios rekomendacijos.
Kur įsigyti? Čia galite:https://www.ringitas.lt/prekes/irigatoriai/. (kodo deja neturiu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.