Atostogos Peloponese: Aldemar Royal Olympian

Sveikos, mielosios

Atostogos greit prabėgo, bet jaučiuosi tokia atsigavusi, pailsėjusi ir grįžusi su nuostabiausiais įspūdžiais. Nenoriu daug „tuščiažodžiauti“, tad prie reikalų :))

Mes, visa šeima, aplankėme Graikiją, Peloponeso pusiasalį. Tai nauja kryptis atostogoms. Ir kodėl ji verta Jūsų dėmesio?

Pirmiausia, todėl, kad skrydis iš Vilniaus yra tikrai labai neilgas – vos dvi su puse valandos ir dar tiesioginis Viens du – Jūs jau atostogose.
Atskridę nustebom, kaip greitai pasiiėmėm lagaminus (šiame regione graikai itin greiti , na, o kituose yra truputį kitaip :D) ir sėdome į autobusą. Mus pasitiko TezTour gidas, kuris papasakojo apie Peloponesą, leido sužinoti naudingos informacijos.

Pasirinkome apsistoti Aldemar Royal Olympian viešbutyje. Šioje teritorijoje yra net du viešbučiai: Royal ir Olympia. Royal – tokia atokesnė vieta, ramybė, jokio triukšmo, šurmulio, beprotiškai graži aplinka, daugybė kambarių su privačiais baseinais tiesiai pro duris O Olympian yra šiek tiek paprastesnis variantas, bet tikrai ne prastesnis (jokiais būdais :D), tik ten šalia būna daugiau šurmulio. Viešbučių teritorijoje kasdien vyksta įvairūs animatorių pasirodymai, sporto užsiėmimai ir kitos veiklos. Ten yra daugybė barų, restoranų. Tiesa, į beveik visus restoranus gali patekti abiejų viešbučių lankytojai ir juose mėgautis skania virtuve.
Tai kaip maistas? Galiu net garsiai išrėkti , kad NEREALUS. Tikrai laaaabai skanus. Pasirinkimas milžiniškas. Nuo žuvies, krevečių, kalmarų, aštuonkojų iki kario vištienos bei „karbonaros“. Kasdien keičiasi, vis kažkas naujo. Vaikams, beje, yra atskiras bufetas su sveikuoliškomis sriubytėmis, garintomis daržovėmis. Desertai išvis pasakiški… Ypač šokoladiniai tortai Nežinau, maistas ten tikrai 10/10 (tad tie, kurie važiuosite ten, net negalvokite apie ne „all inclusive“ variantą – tikrai verta rinktis, kad viskas būtų įskaičiuota).
Veiklos? Taip, veiklų čia labai daug, tik spėk visur sudalyvauti. Kaip aukščiau jau minėjau, kiekvieną vakarą animatoriai rengia visokius pasirodymus, o dienos metu programa vyksta paplūdimyje, prie baseino. Galima šokti Zumba, žaisti tinklinį, sportuoti baseine. Be to, čia yra teniso kortai, vandens pramogos (vandens motociklai ir t.t.), galima jodinėti arkliais. Mes patys net visko neišbandėme, nes, tikriausiai, reikėjo atvykti čia minimum mėnesiui, kad visur suspėtume sudalyvauti
Kaip sakoma, tiek aktyvų laisvalaikį mėgstantys poilsiautojai, tiek ramesnes atostogas besirenkantieji ras čia veiklos
P. S. Palei jūra eina toks takelis, kuriame mačiau, kad nemažai žmonių anksti ryte, kylant saulei, bėgioja… Bet kaip nerealu… Saulė kyla, jūra ošia ir vyksta sportas
Ko yra vaikams? Oi, žinokit, tikrai daug ko Pradedant tuo, kad yra du vaikų žaidimų kambariai „Mini club“. Abu turi po baseiną, aukles, prižiūrėtojas. Bet tos auklės ne šiaip sėdi sau, o kas valandą rengia įvairius užsiėmimus – organizuoja rankdarbius, žaidimus. Galima vaikus nuo 4 metų palikti nemokamai ir neribotam laikui. Ten jie turi ir užkandžių bei gėrimų. Labai fainos ir draugiškos auklytės, nors mano dukrytė ir angliškai nemoka (ok ok, ir lietuviškai sunkiai), bet mielai pasilikdavo ten. Tiesa, yra daug įvairių karstynių, čiuožyklų ir šiaip lauke (toje erdvėje) nemažai kitų pramogų vaikams. Labai tvarkinga ir smagu Mano dukra kasdien ten lankėsi ir nei karto nesiskundė, kad nebėra veiklos. Ypač jai patiko žaisti su “Playmobil“, nes ten vienas iš kambarių būtent taip ir vadinasi, o jame pilna tokių rinkinukų ir žaisliukų.
Kas dar yra? SPA centras, kuris, beje, kažkada buvo pripažintas ir gavęs apdovanojimų kaip vienas geriausių Europos SPA centrų. Labai gražus pastatas – toks karališkas, didingas. Turi baseinus, daugybę procedūrų. Taip pat yra ir laisvalaikio kambarys, kuriame galima žaisti su žaidimų aparatais. Galima išsinuomoti dviračius (teritorija tokia didelė, kad tikrai yra kur pavažinėti :D), elektrinius paspirtukus.

Tikriausiai tiek Žinoma, galėčiau plėstis ir plėstis, bet bijau, kad jau ir taip pabodo skaityti (žinau, kad mamos nelabai mėgsta ilgus tekstus skaityti :D), tačiau bandžiau surašyti svarbiausią info.

Bet šiaip, mamos, nulėkit į Peloponesą – tikrai nerealiai smagu ten. O jeigu apsilankysite ten, Aldemar viešbučiai tikrai paliks gerą įspūdį.

P. S. Peloponeso pusiasalyje taip pat yra ir nemažai ką pamatyti. TezTour komanda organizuoja įdomias ir vertas dėmesio ekskursijas. Mes aplankėme Zakintos salą (manau, būnant ten, yra būtinybė į ją nulėkti) – ten nerealiai gražu Viena gražiausių pasaulio salų

Ačiū tiems, kurie skaitėte, ir išskirtinis ačiū TezTour komandai už galimybę patirti tiek daug gerų įspūdžių (beje, organizuotumas – 10 balų :p).

Sotera

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.