Atsinaujinome terasą: nauji baldai – patogioms vakarienėms su draugais

Sveikos,

paskutiniu metu nemažai sulaukiau klausimų, kodėl mes pakeitėme baldus. Pakeitėme ne todėl, kad kažkas buvo blogai, pakeitėme, nes po metų išsigryninome savo norus. Noras buvo, kad valgome daug, o prie žemo sedėti nelabai patogu stalo ir dažnai valgyti, tad norėjome didesnio stalo, kad būtų patogu dažnai užkandžiauti ir mėgautis skaniausiais patiekalais iškeptais namuose. Tai buvo vienintelė priežastis:) Naujasis komplektas – Stilius juodas yra kosmiškai gražus, jis labai gražiai dera prie namo interjero, fasdo. Labai patinka, kad baldai lengvi, tad esant reikalui, galima juos pernešti ar sukeisti vietomis lengvai. Kol kas neturime dar stoginės, bet nuėmus minkštąsias pagalvėles, galima baldus palikti tiesiog stovėti, nes jie pagaminti iš metolo, nebijo vandens. Kas dar? Puikiai telpa 5 ar net 6 žmonės,  vaikų galime ir 7-8 sutalpinti:D Bet kas svarbiausia, tai valgymas – labai komfortiškas ir patogus. Tai tikrai svajonių komplektas. Džiaugiuosi, kad Ekoses.lt prekiauja tokiais kokybiškais, patvariais ir stilingais terasos baldais:)

Rekomenduoju:)

P.S. Dar užsisakėme ir pakabinamą krėslą – Čilas. Ten praleidžiu savo laisvalaikį, atsiplaiduoju su knyga:)

Baldų ieškokite: Pinti lauko baldai | LAUKO KEPSNINĖS | UAB „Eko Sesės“ (ekoseses.lt)

 

3 Komentarai

  1. Izidė
    2022-09-27 / 10:58

    Mano svajonė turėti terasą. Pagaliau įkalbėjau vyrą, kad šio priestato mums būtinai reikia. Degu noru, tad praktiškai visi organizaciniai reikalai atiteko man. Intensyviai ieškau kas užsiima terasų statyba ir žinoma turi geras rekomendacijas. Gal jūs pasidalintumėte savo meistrų kontaktais?

  2. Gintė
    2023-06-24 / 12:45

    noriu būti jūsų draugė 😀 labai graži terasa, baldai. faini baldų gobelenai, ką manot po kiek laiko panaudojus, praktiški?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.