Aukso vertės natūralios priemonės mažyliams, esančios virtuvėje

Ar žinote, kad mūsų virtuvėje slypi tokie „gėriai“, kurie yra be galo naudingi, veiksmingi, bet kas svarbiausia – naturalūs?

Pirmiausia pradėkime nuo sodos – tai tikrai viena žymiausių priemonių, kurią naudoja ne tik mūsų mamos, bet ir močiutės. Soda – tai balti kiek sūraus skonio kristaliniai bekvapiai milteliai. Dažniausiai ją naudojame kepant pyragus, bet ji puiki priemonė:

  • plauti daržoves, vaisius – labai gerai nusiplauna visi chemikalai;
  • plauti buteliukus, žindukus ar kitus daiktus – puikiai dezinfekuoja ir juos išvalo;
  • esant peršalimui, slogai – pasidarykite „garo voneles“, t.y. į puodą/indą įdėkite 1-2 valgomuosius šaukštus sodos ir užpilkite nedideliu kiekiu vandens, palyskite su mažyliu po rankšluosčiu ir pakvėpuokite 5-10 min. Pamatysite rezultatus jau iš karto! Esant labai didelei slogai – rekomenduojama kvėpuoti iki 5-8 kartų per dieną. Bėda, kad sunku nulaikyti mažylį, bet manau susitvarkysite, nes tai tikrai veikia ir padeda:)
  • esant gerkės skausmams ar kosint – paskalaukite gerklę šiuo tirpalu: karšto pieno stiklinėje ištirpinkitee 1 šaukštą sviesto, 1 šaukštą medaus, ½ šaukštelio sodos.

Sekanti labai gera priemonė – krakmolas. Tai yra pati pati geriausia priemonė esant užpakaliuko iššūtimams. Labai greitai gydo, sausina odelę ir jau po 1 nakties matosi didelis pagerėjimas. Mes turėjome didelių problemų, viską išbandėme, bet padėjo labiausiai – krakmolas. Tai labai pigi, bet natūrali priemonė, tad be galo rekomenduoju.

Ir nepamirškime – svogūno. Esant peršalimui, kosint – iškepkite orkaitėje visą svogūno galvą su lūkštais, uždėkite ant padukų ir užmaukite kojines. Palaikykite per naktį. Labai veiksminga bei gera priemonė, kurią tikrai žino visos močiutės ir probobutės :)))

Tad nevisada reikia leisti pinigus, pirkti brangiausias priemonės, kai mūsų virtuvėje slypi tokie veiksmingi, naturalūs lobiai:)

P.S. žiemą mano mergaitei buvo begalo didelė sloga, mes tiesiogine šio žodžio prasme „neprakvėpavome“, o soda vienintelė mus gelbėjo:)

BabyBlog

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.