Davines: nepaprastai geros ir veiksmingos plaukų kaukės

Sveikos, mielosios,

šį pavasarį nuvykau į parodą „Pelenę“. Šią parodą aš net labai mėgstu, nes ten visada galima rasti naujų ir įdomių grožiui skirtų priemonių. Vienas iš mano atradimų tai mano labai mėgstamo gamintojo Davines naujausios plaukų kaukės. Jas rekomendavo ten viena darbuotoja pačiupinėjus mano plaukus, pasiskundžiau, kad labai sausi ir sunkiai šukuojasi:D. Tai šios naujosios kaukės yra truputi kitokios negu mes esame įpratę. Jos yra mažuose maišeliuose, bet neapsigaukite. 50ml maišelio kaukės užtenka net 4-5 kartams, pataupant ir 6-7 ant ilgų plaukų. Didžiausias jų privalumas, kad jos veikia labai greitai, čia ir dabar. Todėl puikiai tinka prieš šventes, prieš ypatingą progą, kelionėms. Užtenka nedidelio kiekio, palaikai 3-5 min. ir plaukai tampa wow, kokie švelnūs. Tikrai nesitikėjau tokio rezultato. Išskirti, kuri kaukė yra geriausia, tikrai negaliu, visos labai patiko. Bet ypatingai ‘The Renaissance Circle“, gal todėl, kad ją pirmą pradėjau bandyti ir iškart pamilau:).

Pati tekstūra tokia maloni, kvapas švelnus, tepasi lengvai, išsiskalauja labai lengvai, o paskui tikrai matosi rezultatas. Pradėjus naudoti kaukes, nebelūžinėja mano galiukai. Nerealiai nerealiai patiko.

Tiesa Davines naudoju ir šampūnus, kurie yra itin geri, o vyras jau  gal 5-us metus plaukų vašką naudoja, kuris visiškai neriebaluoja plaukų, nesuteikia plaukams sunkumo, atrodo, kad nieko neužtepta yra. Žodžiu, priemonės tikrai geros ir veiksmingos.

Kur ieškoti? Pas kirpėjus arba internetinėse parduotuvėse, nemažai informacijos galite rasti www.davines.lt

Su meile,

Sotera

 


3 Komentarai

  1. Vlada
    2019-03-20 / 10:57

    Nemėgstu perdėtai giriamų dalykų ir pati nemėgstu kažžko girti, bet https://inbeauty.lt/davines elegancija mane pakerėjo, negana to, kokybė puiki.

  2. Brigita
    2022-08-26 / 14:22

    Aš vyrui irgi radau labai gerą plaukų vašką, kai pabandė dabar jokio kito nebenaudoja. Sužinojau iš http://www.grozisjums.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.