Infantino Squeeze Station – patogus „daikčiukas“ supilti tyreles į maišelius

Tikriausiai skaitėte mano rekomendacijas apie weesprout daugkartinio naudojimo maišelius tyrelėms. O kad būtų patogu į juos supilti visą norimą turinį, rekomenduočiau Infantino „aparačiuką“.

Vienu metu galite įstatyti net 3 maišelius ir taip lengvai bei patogiai supilti norimas tyreles. Nors Infantino patys turi savo parduodamus maišelius, kurie yra tik vienakartinio naudojimo (todėl nerekomenduočiau jų), pilu juos į weesprout. Tiesa, telpa tik pats mažiausias dydis maišelio, į didesnius tenka pilti tiesiog paprastai, prisukiant plasmasinę dalį prie maišiuko, neįdedant į pagrindinį stovą (tikiuosi aiškiai paaiškinau:D). Viskas vyksta spaudimo procesu…tyrelė ispaudžiama.

Pliusai:

  • Labai patogus „įspaudimas“ tyrelių;
  • Lengvai plaunasi;
  • Galima pagrindines dalis įsimesti, kad ir į kelionę, neužima daug vietos;
  • Rinkinuke rasite net 10 vienkartinio naudojimo maišelių.

Minusai:

  • Tiesa pasakius nelabai reikalingas pats stovas, jei naudojate weesprout maišelius….galima naudoti ir be jo…BET jei perkate infantino parduodamus maišelius, tai tikrai patogu, nereikia laikyti maišelio vienu metu ir spausti kartu tyrelės turinį;

Rekomenduoju!

Kur ieškoti: https://www.amazon.co.uk/Infantino-Fresh-Squeezed-Squeeze-Station/dp/B009IVKY7Q/ref=sr_1_1_a_it?ie=UTF8&qid=1478641614&sr=8-1&keywords=squeeze+station 24 svarai kainuoja.

Kaip pirkti iš UK:
1. užsiregistruokite http://eshopwedrop.lt/, gaukite logistikos (prekių pristatymo) adresą Anglijoje ir tada įsigykite „aparatėlį“ amazonėje. Labai paprastai bei greitai viskas. O siutimas daug pigesnis gausis, nes svoris nedidelis…tad tikrai apsimoka.
2. Daugiau apie pirkimą per eshopwedrop galite pasiskaityti mano apžvalgoje: spausti čia.

3a245_1a1


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.