Inhaliatorius visai šeimai. Gera pagalba namuose? (Microlife)

Sveikos, mielosios,

šiandien sumasčiau Jums parašyti rekomendaciją apie inhaliatorių, kuris sirgimo metu mano mažylei buvo tikra pagalba.19_2

Inhaliacija yra puiki priemonė peršalimo ligoms gydyti. Ji padeda greičiau pašalinti iš kvėpavimo takų drėgmę ir gleives. Tad kvėpavimas garais skystina skreplius, todėl lengvėja atsikosėjimas. Inhaliacijos tinka kosint, susirgus sloga, sinusitu, gerklų uždegimu, tracheitu, bronchitu, laringitu ir kt.

Mano mergaitė sirgo keletą savaičių…buvo tikras košmaras (tikriausiai suprantate mane), visiškai neprakvėpavo, galiausiai ir baisiai kosėjo. Anyta (gydytoja) rekomendavo išbandyti inhaliatorių…daugiausiai inhaliavome paprastu izotoniniu vandenuku (vaistinėse tokie vienkartiniai buteliukai yra parduodami). Žinoma galima inhaliuoti ir kitais skysčiais. Poveikis buvo akivaizdus. Jau po pirmos „procedūros“ (nuoširdžiai sakau) vaikas lengviau kvėpavo.
Kas mus nustebino, kad ji visiškai ramiai sedėjo, t.y. buvo kantri (nors šiaip labai aktyvi). Komplektuke esanti „kaukė“ lėliukams yra labai patogi, reikia tik pridėti prie burnytės ir nosytės bei palaikyti.
Rekomenduoju ne tik esant peršalimo ligoms, bet ir profilaktiškai naudoti. Produktas, kurį galima metų metus naudoti visai šeimai.

Didžiausi pliusai:
• Komplekte yra kaukės suaugusiems ir vaikams, kandiklis ir atsarginiai filtrai;
• Nosies plovyklė;
• Labai kokybiškas.

Kur ieškoti: vaistinėse (arba internete, pvz. čia gera kaina http://medactive.lt/lt/inhaliatoriai/28-microlife-neb10a-2in1.html, galima ir čia http://www.eurovaistine.lt/microlife-akcija/)

Kaina: tarp 50-60 Eur.

18_2

 

 

3 Komentarai

 1. Vaida
  2017-01-17 / 8:40

  Sveiki.Mes toki pati turime kaip fotosuper pirma kart rimtai sirgome mums 2met ir 2men tai man sokas buvo nezinojo ka ir kaip daryti,bet viskas gerai.Tai isigijom is kaip foto tai likom labai patenkinti ir labai padejo del slogytes ir kosulio.

  • Rimantė
   2017-01-17 / 16:28

   Mes naudojame inhaliatoriu ir juo džiaugemės, kadangi tai tikra pagalba mažųjų kvėpavimui palengvinti…tik pastebėjau ir du trūkumus: ganėtinai garsiai dirba ir negalima garinti gulinčio vaikelio. Kadangi pirmą kartą kai reikėjo naudoti, tai mažylis bijojo garso didelio ir norint pagerinti naktį tekdavo issibudinti iš miegų mažyliui.

 2. Gerda
  2019-07-04 / 8:24

  Dėl garso tikrai minusas. Vaikai skirtingai priima jį. Vyresnėlis tik dabar nebebijo jo (jam 4 metai) bėgdavo į kitą kambarį slėptis, o jaunėlis (2 metai), iš kart draugavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.