Kaip gydyti puslelinę, stomatitą, įvairius burnos pažeidimus bei žaizdeles? (Gum Afta Clear)

Sveikos, mielosio,

šią apžvalgą rekomenduoju išsisaugoti, turėti atminty, nes produktai, kuriuos tuoj aprašysiu, yra tikrai nuostabūs ir veiksmingi.

Pradėsiu pirmiausia nuo to, kad grįžusi iš savo kelionės (buvau Malaizijoje:D), labai peršalau, oras buvo žvarbus, vėjas, šaltis….Klimato kaina nemaža. Tad jau sekančia dieną mano lūpas papuošė puslelinė, tada ji išsimėtė per keletą vietų, tad galiausiai „pasipuošiau“ net 5 ant lūpų. Šiaip save galiu laikyti puslelinių „karaliene“, nes man nuo pačios ankstyvosios vaikystės kamuoja šis virusiukas. Ir patikėkite manimi, kad esu išbandžiusi tiek priemonių, kaip niekas kitas. Kadangi visus produktus nuo jos žinau, vaistinėje paprašiau kažko naujo. Davė. Tai Gum Afta Clear, visiškai naujas produktas. Tai tepaliukas skirtas įvairiems burnos pažeidimams gydyti. Puikus produktas stomatitui gydyti (kas tikrai aktualu vaikams), bet ir tobula priemonė (taip taip aš galiu tą pasakyti, nes pati išbandižiau..tik prie to grįšiu šiek tiek vėliau) ir herpėms gydyti. Lengvai tepasi, taip truputi lipšniai, bet pačią žaizdą „užtraukia“ tikrai greitai. Man puslelinė vos išgydė per porą dienų (po pirmos nakties jau matėsi akivaizdus gyjimas ir rezultas, ko tikrai su kitomis nei pro kur nesimato)….o juk šiaip visada savaitę laikosi ir daugiau tos puslės:D. Sutraukė didžiausius pūlius nepaprastai greitai. Ypatingai geras tepaliukas. BET turiu pabrėžti, kad ir geros sudėties. Tepaliuke yra didelis kiekis hialurono, kuris ir padeda atsinaujinti ir greičiau gyti. Taip pat čios firmos yra ir purškiamas tepaliukas. Jis tinkamas vidinėms žaizdelėms. Skonis toks salstelėjęs, net sakyčiau skanus:D Vaikams tokį purkšti būtų tikrai patogu.

Tai tiek, mamos, kas norėsite tikrai veiksmingų, gerų priemonių nuo stomatito, aftos, įvairių žaizdelių ir herpeso – tai galiu asmeniškai tikrai rekomenduoti. Padeda 100 proc. ir labai greitai:)

Kur ieškoti? Vaistinėse:)))

Su meile,
Sotera

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.