Kas svarbu renkantis pirmąjį dviratį? + woom balansinio dviratuko apžvalga

Sveikos,

orai kasdien vis gražesni, tad norisi pagaliau išlysti iš namų, pabūti gryname ore. Tad puikus metas pradėti ir važinėti ir dviračiais:) Šiais metais ne tik sau, bet ir dukrytei išrinkau dviratuką. Žadame aktyviai sportuoti ir daug laiko leisti parkuose 🙂 Bet pradžiai noriu su Jumis pasidalinti naudinga informacija, kaip išsirinkti tinkamai pirmąjį dviratį ir tada plačiau papasakoti, kodėl dukrytei pasirinkau woom balansinį dviratuką:)

Svarbu žinoti tai, kad pirmas vaiko dviratis nulems tai, kaip vaikas išmoks juo važiuoti ir kokias emocijas jam jisai kels, todėl pirmas pasirinkimas yra labai svarbus. Kuomet vaikas jaučiasi patogiai ant dviračio – jis greit ir išmoksta juo važiuoti.

Svarbiausios savybės lemiančios komfortabilų vaiko važiavimą:

– dviračio svoris. Kuo lengvesnis, tuo vaikui jį lengviau valdyti
– dviračio geometrija. Dviračio geometrija turi būti pritaikyta vaiko sudėjimui ir sedėsenai
– dviračio komponentai ir techniniai parametrai. Dviračio komponentai turi būti specialiai pritaikyti vaikams
– dviratis turi lengvai riedėti, pedalai turi itin lengvai suktis
– dviratį reikia rinktis atsižvelgiant į vaiko ūgį ir amžių.

Kodėl dukrytei pasirinkau woom firmos dviratuką?

1. woom yra 40% lengvesni nei kitų gamintojų vaikiški dviračiai (mažiausias woom dviratukas sveria vos 3kg). Kolkas jie yra lengviausi pasaulyje vaikiški dviračiai. Pagaminti Austrijoje:)
2. 85% woom dviratuko dalių yra sukurta specialiai vaikams. Kiekviena detalė yra nuosekliai apgavota atsižvelgiant į vaiko anatomiją ir judesius (pvz. stabdžiai, pažymėti skirtingomis spalvomis, tad vaikas gali greičiau išmokti, kurie yra galiniam, kurie priekiniam ratui)
3. woom yra ergonomiškai sukonstruoti vaikams nuo 1.5 iki 14 metų ir yra keletos modelių. Turi nuo balansinių iki jau įprastų dviračių. Mūsiškis yra balansinis, skirtas nuo 3 m. (bet yra ir mažesniems balansiniai:)
4. nėra išsikišusių jokių varžtų, kad vaikas nesusižeistų. Beveik visi komponentai yra papildomai apsaugoti
5. Vairas turi ribotuvą, kurio dėka jis nesusisuks į kitą pusę
6. Kokybiškos padangos, kurios tinka važiuoti betkokiu reljefu
7. Woom dviračiai labai lengvai rieda. Vaikui nereikia dėti daug pastangų. Tai pirmasis balansinis dviratukas su kuriuo mano dukrytė parodė norą važiuoti (turėjomi iki dar kitų 3 gamintojų, nežinau, kas įtakojo, gal amžius, gal dar kas, bet taip sutapo tiesiog:).
8. woom dvriačių kaina 100% atitinka savo kokybę. woom siekia, kad kuo daugiau vaikų važinėtų dviračiais!

 

Trumpai tariant dukrytė net pati pakelia dviratuką, jis tikrai lengvas. Važiuoja puikiai net per duobėtus kelius ar per šakas 🙂 Lengvai valdosi, manevringas. Dviratukui skiriama 10 iš 10 balų. Tikrai labai geras, o svarbiausia, kad vaikui su juo gera, saugu ir smagu važiuoti.

 

Dviratuką galite rasti čia: spausti čia.

Daugiau spalvų, modelių ir dydžių woom dviratukų galite rasti www.dviraciusalonas.lt

 

Sotera

 

Sukurta kartu su Dviraciu Salonu.

 

2 Komentarai

  1. Dviratis
    2019-06-29 / 20:50

    Visiškai sutinku, kad vaikiski dviraciai turi būti kuo lengvesni, nes neretai atgal tenka nešti ir vaiką ir dviratį, tad lengvumas ir žinoma patogumas, dydžio pritaikymas vaiko ūgiui yra labai svarbūs akcentai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.