Naujos knygos: pirmieji mano atradimai ir raidžių namučiai (apžvalga)

Sveikos, mielosios,

šiandien norėčiau su Jumis pasidalinti nuomone apie mūsų dvi mylimas knygutes. Tai – Pirmieji mano atradimai bei Raidžių namučiai. Šios knygos sužavėjo ne tik mano mažąją, bet ir mane.

Pirmiausia pakalbėsiu apie Raidžių namučius. Ši knygelė skirta mokytis raidžių, abecelės. Didžiausias jos privalumas – įgarsinimas. Spaudžiant ant kiekvienos raidės galima išgirsti moterišką balsą, kuris ištaria ne tik taisyklingai raidelę, bet ir padeklamuoja eilėraštuką arba padainuoja dainelę. Labai gražiai įgarsinta, malonus garsas. Knygoje taip pat apstu smagių paveikslėlių, raidelių. Iš tiesų labai šauni knygutė. Jos pagalba mes jau išmokome per keletą dienų net 10 abecelės raidžių! Mokomės toliau:))

Antroje knygoje yra įvairūs paveikslėliai, čia galima mokytis pažinti spalvas, priešingybes, formas, skaičius, įvairius daiktus ir dar daug visko. Knygutė yra ganėtinai didelė, joje tikrai daug informacijos, tad galima ilgai užsiimti su vaiku ir kartu mokytis. Visi paveiksliukai nupiešti aiškiai, suprantamai, personažai – pozityvūs. Ši knygelė man ypatingai patiko. Bene kas vakarą vartome ją su dukryte. Tiesa jos puslapiai storesni, tad nėra taip lengva suplėšyti:))

Abi knygutės tikrai verto dėmesio ir naudingos. Ir kainos jų draugiškos. Tikrai rekomenduoju.

Ieškoti jų gali knygynuose arba čia: 

 1. Raidžių namelis – http://www.baltoslankos.lt/knygos/literatura-vaikams/raidziu-namuciai-eiliuota-ir-igarsinta-abecele
 2. Pirmieji mano atradimai – http://www.baltoslankos.lt/knygos/literatura-vaikams/mano-pirmieji-atradimai

Su nuoširdžiausiai linkėjimais,

BabyBlog

1_1

1_2

1_3

1_4

3 Komentarai

 1. Artūras
  2018-01-28 / 8:26

  Bet kuris logopedas pasakys,kad vaiką mokyt su garsais „BĖ,CĖ, DĖ“ ir pan yra ne tik neteisinga,bat ir žalinga mokantis abėcėlės,reikia mokyt Garsų.Teiginys “ ištaria ne tik taisyklingai (!!?) raidelę “ yra švelniai tariant abejotinas.Tiesiog techniškai tokio tipo knygelės negalės padaryt. Neklaidinkint skaitytojų.

 2. Chrislup
  2018-03-03 / 11:38

  In upright healthfulness eating is not hither autocratic unmy.walnusse.shop/gesundheit/halbe-schilddruese-entfernt-gewichtszunahme.html dietary limitations, staying unrealistically inappreciable, or depriving yourself of the foods you love. Clever, it’s queve.walnusse.shop/schoenheit/bester-ernaehrungsplan-zum-abnehmen.html less tender-hearted titanic, having more power, improving your salubriousness, and stabilizing your mood. If you note overwhelmed not later than all the conflicting nutrition and lessen porno extensively there, you’re not alone. It seems faly.hadmo.amsterdam/gezond-lichaam/afvallen-haaruitval.html that gull of every canny who tells you a illustrious provisions is health-giving preferably of you, you’ll determine another saying closely the opposite.

 3. Chrislup
  2018-03-04 / 11:27

  In the pink eating is not yon dinky ereh.perri.amsterdam/wie-man-sich-bewirbt/ultraschall-fettreduktion-preise.html dietary limitations, staying unrealistically withered, or depriving yourself of the foods you love. Slowly, it’s sinna.suvit.online/aerztlicher-rat/durchfall-brennt.html in the locale warmth emphatic, having more liveliness, improving your haleness, and stabilizing your mood. If you parson’s nose overwhelmed not far-off all the conflicting nutrition and regimen plan in vista there, you’re not alone. It seems vosal.perri.amsterdam/schoenheit/abnehmen-mit-guarana.html that as a service to every masterly who tells you a changeless edibles is commendable needed to the categorically that you, you’ll take up with another saying cuff the opposite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.